Web Sitemize Hoş Geldiniz... 

Palyaço Hizmeti palyaço hizmeti

Firmanızın, işyerinizin veya ürünlerinizin tanıtımı için broşür ve balon dağıtımı, birbirinden ilginç kostümlü animatörler, palyaçolar tüm organizasyonlar 3 yıldır yapılmaktadır. Sevdiklerinize göndermek istediğiniz mesaj,çiçek veya hediyeyi palyaço veya kostümlü animatörlerimiz iletmektedir.

Sünnet Düğünü Organizasyonu sünnet

Sünnet düğünü organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Tamamen çocuklara göre süslemeler, aktiviteler ile oğlunuz erkekliğe ilk adımını atarken çok çok eğlenceli vakit geçirecek ve hiç korkmayacak!

Host & Hostes host ve hostes hizmeti

Fuar,tanıtım ve açılışlarda en büyük yardımcınız, firma temsilciniz hatta satışlarınıza destekçiniz Host, Hostes ve Mankenlerdir. Hostes temini konusunda sayısız firmaya hizmet vermiş kuruluşumuz talebinize uygun prezantable, eğitimli ve kurumunuz yapısına uygun eleman temini konusunda son derece titizdir.

Balon Süsleme Organizasyonu balon süsleme

Süsleme yapılacak yerin şekline ve müşterinin isteğine göre çok güzel süslemeler balondan dekor yapılmaktadır. Balonla yazı yazma, çeşitli şekiller yapma,(fiyonk, nazar boncuğu, papatya vs.) balonlardan askılar yapma kısacası balonlardan her türlü dekor isteğinize göre tarafımızdan yapılabilmektedir.

Düğün Organizasyonu düğün organizasyon

Siz değerli müşterilerimizinde bilgidiği gibi, düğün organizasyonları; profesyonel destek ve zaman ister Biz desteğimizi sizde zamanınızı ayırarak birlikte bütçenize uygun unutamayacağınız bir düğün organizasyonu hazırlamayı teklif ediyoruz! Limuzin mi istersiniz ? Veya nostaljik bir araba...

Nişan Organizasyonu nişan organizasyon

Hayallerinizdeki kadar güzel bir organizasyonda nişanlanmak ister misiniz? Bütçenize en uygun fiyatlarla nişan organizasyonlarınızı ve nişan düzenlemelerinizi yapıyoruz. Davetlilerinize unutulmayacak bir gün geçirecekleri uyarısını yapınız, en güzel nişan sizinkisi olacak!

Sihirbaz İlizyonist ilizyonist

Düğünler,sünnet,Doğum Günü, Davet, Açılış ve Kokteylere gelen küçük misafirlerinizi en güzel oyunlarla eğlendirecek palyaçolar ve kostüm karakterler firmamızda mevcuttur

Catering, Kokteyl Organizasyonu Hizmetleri Kokteyl Catering Hizmeti

Kokteyl masası kiralama Profesyonel ekibimiz, en önemli ve en mutlu günlerinizde catering hizmeti ile yanınızda. Yemek tedarik, pişirme ve servis hizmetleri ile damak tadınıza en uygun lezzetleri ayağınıza kadar getiriyoruz. Davetlilerinizin; beslenmesini dikkatli, sağlıklı ve en düşük maliyetle sağlamak amacıyla sürekli çalışmalarımıza devam ediyoruz

Dönemsel Organizasyon Dönemsel Organizasyon Hizmeti

Özel Günlerinizde; Süslemeler Organizasyon Profesyonel Ekipmanları İle Balon Süsleme, Masa Süsleme Sandalye Süsleme Gibi Hizmetleriyle Sizlere Özel Renk Renk Süslemelerle Çözümler Sunuyoruz. Sizler Sadece Renk Seçimlerini Veriyor Ve Nasıl İstediniz Hakkında Bilgi Veriyorsunuz. Gerisini Adil Organizasyon Profesyonel Süsleme Ekibine Bırakmak Kalıyor

Reklam Tanıtım Hizmetleri Reklam Tanıtım Hizmeti

Organizasyon yurt içi ve yurt dışı tüm şirketlerin şirket organizasyonu, toplantı organizasyonu, Fuar Organizasyonu motivasyon aktiviteleri, stand ve reklam organizasyonu, bayi toplantıları, salon düzenleme ve ödül törenleri, tercüme hizmetleri, şirket yemekleri ve eğlence organizasyonu gibi bir çok çalışmada promosyon malzeme hizmetleri ve ürün tanıtımı konusunda hizmet vermektedir.