Sünnet geleneğinin Müslüman olan toplumumuzda çok önemli bir yeri vardır. Her doğan çocuk anne baba için özeldir ve özel bir yeri vardır. Ama erkek çocuğun anne babaya verdiği bir mutluluk daha vardır. O da erkek çocukların sünnet edilme anlarıdır.

Çünkü erkek çocuk sünnet edildiği zaman işte o zaman erkekliğe adım atmıştır.


Erkek çocuğun sünnet edilmesi erkekliğe adım atması olarak bir gurur, bir sevinç kaynağı ise anne baba için de bir o kadar gurur ve sevinç vesilesidir. 


Anne babalar için erkek çocuğun bu anı çok özeldir ve bu özel an için de özel bir çaba ve gayret sarf etmektedirler. Buna da Sünnet Düğünü adı verilir.


Yukarıda da dediğimiz gibi çocuğun sünnet edilmesi o kadar önemli ki bunu bir düğün havasında gerçekleştirirler.


İsminden de anlaşıldığı gibi SÜNNET DÜĞÜNÜ diye isimlendirilmesine gelince…


Çünkü normal düğünlerde nasıl ki gelin ve damatlar özel olarak giyinmelerinden nikah kıyılmasına, sözden nişana kadar belli bir şekilde gidiyorsa sünnet olacak olan çocuk da aynı şekilde özel bir hazırlık yapılır.


Sünnet edilecek olan çocuk için sünnet kıyafetleri alınır, sünnet tahtına oturtulur, ortama şenlik havası vermek için belli müzik ve çalgılar çalınır, konfetiler, balon süslemeleri, havai fişekler, pastalar, ikramlar, hediye takmalar ve bu şekilde giden birçok detay…


Biz Adil Organizasyon ise tüm bu detayları ince ve profesyonel bir şekilde sık dokuyup sık eledikten sonra anne babalar için yapacağımız hizmetlerle sizleri satın almaktan kurtarıp kiralama yoluyla sizleri büyük bir maddi külfettin kurtarıyoruz.


Sünnet düğünü için lazım olan kıyafet, sünnet tahtı, ikramlar, şovlar, masa sandalye ve lazım olan her türlü ihtiyacınızı karşılayarak sizlere en üst kalitede bir hizmet garantisi veriyoruz.


Sünnet düğünü için bizimle iletişime geçerek bilgi, fiyat ve her konuda detay alabilirsiniz.

 

 

 

Sünnet Düğünü Resimleri