İslami Sünnet Organizasyonu Fiyatlari

İslami Düğün Organizasyon Fiyatları Sünnetler insanların hayatları boyunca geçirdiği en özel günlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Buna bağlı olarak da bu özel gün için özel bir kutlama ve organizasyon yapılmaktadır. Söz konusu organizasyonun profesyoneller tarafından yapılması son derece


Sünnet Dügünü Organizasyonu

önemlidir. Böylelikle çok daha güzel bir sonuç ortaya çıkmakta olup bundan hem davetliler hem de aile büyük bir keyif almaktadır. Adil Organizasyon şirketleri bu bağlamda yıllardır hizmet vermekte ve elde etmiş olduğu

harika ve guzel bir etkinlik iyi bir organizasyon hizmeti vermekteyiz bizleri arayin şik ve iyi bir hizmet vermekteyiz

İslami Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Çocuğunuz için en ideal ve donanımlı sünnet düğünü için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu anlamda sizler için İslami sünnet organizasyonu fiyatları kapsamında en uygun ücretleri sunuyor ve donanımlı paketlerimiz ile bu alanda sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Farklı gösterilerimiz, İslami anlamda kutlamalar için gerekli organizasyonlarımız, daha kapsamlı bir sünnet düğünü tercih ederseniz de hem İslami açıdan uygun hem de çocukların eğlenmesine yönelik paketlerimiz sizleri beklemektedir.

Bu anlamda genele bakıldığında fiyatlandırmada piyasayı baz alarak hizmet sunmaktayız. Bunun üzerine firmamız müşteri memnuniyetini önemseyerek oldukça uygun fiyatlar ile süreci yönetmektedir. İstanbul' un tüm semtlerine verdiğimiz hizmetlerde en ucuz sünnet organizasyonları fiyatları ile her zaman sizler için en kaliteli organizasyonu sunuyor ve bütçenizi zorlamadan biricik çocuğunuz için en güzel günü tasarlıyoruz.

Sünnet düğünleri özellikle aileler için çok önemlidir. Çocuklarının ilk düğünü gibi görülen bu organizasyonların aynı zamanda dini boyutunu da yaşamak istemektedirler.

Bunun için de yapmanız gereken tek şey 7.000 TL'den başlayan ve 13.000 TL İslami sünnet organizasyonu paketlerimizi incelemek ve sizler için uygun olanı seçmek. Sonrasında ekiplerimiz sizler için en uygun ve kaliteli tasarımları gerçekleştirecek organizasyonunuz da günü geldiğinde profesyonelce uygulanacak ve sizlerin de en güzel günü firmamız tarafından bu şekilde karşılanabilecektir.

Mevlitli Sünnet Paketi

Hem Avrupa hem de Anadolu yakasında sunduğumuz Mevlitli Sünnet Paketimiz pek çok organizasyon uygulamasını içerisinde barındırmaktadır. Bu anlamda firmamıza ulaşarak güncel fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz. Paket içeriği arttıkça fiyatlandırmanın da arttığından bahsedebiliriz. Buna karşılık hizmetlerimiz her zaman en kaliteli içerikler ve İslami sünnet organizasyonu fiyatları kapsamında en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

1. İslami Organizasyon İçeriği

İlk paketimiz olan Mevlitli Sünnet Paketi' nde İslami şartlara uygun olarak

· Sunum ve sohbet bulunmaktadır. Bunun yanında Kur' an – ı Kerim Tilaveti ve Mevlit de paket içerisinde yer almaktadır. Paket içeriğimizde bunları seçerek sünnet düğünü içerisinde İslami anlamda pek çok alanı davetlilerinize sunabilirsiniz. Buna ek olarak 2 adet semazen ile de davetlileriniz farklı ve huzur içerisinde bir havaya bürüneceklerdir.

2. Eğlence İçeriği

Mevlitli Sünnet Paketimizde firma olarak genel organizasyon planlama ve uygulaması da sunmaktayız. Bunun içerisinde de eğlence ve misafirlerinize hoş vakit geçirtecek planlamalar da bulunmaktadır. Paket kapsamında;

· Taşıma sünnet tahtı, 4 adet yeniçeri askeri, 2 adet konfeti ve iki adet volkan, palyaço, sınırsız yüz boyama, palyaço oyun aktiviteleri, altın çikolata para da paket içeriğine dâhil olarak sunulmaktadır.

· Süsleme İçeriği

Paket içeriğine dâhil diğer alanlarda da süsleme aşamasında mekân balon süslemesi;

· Kapı kemer süsleme, taht arkası balon süsleme, papatya balon süsleme, serpme balon süsleme, 100 adet şekilli sosis balon, 20 adet Türk Bayrağı bulunmaktadır.

İslami Sünnet Paketi

Firmamızın sunduğu sünnet mevlüt organizasyonu fiyatları kapsamında ikinci paket seçeneğimiz ise İslami Sünnet Paketidir. İslami organizasyon, eğlence organizasyonu ve süsleme özellikleri ile ön plana çıkan bu paketimiz biraz daha kapsamlı özellikler içermektedir. Paket içeriğinden bahsedecek olursak;

1. İslami Organizasyon İçeriği

İslami Sünnet Paketimizdeki ilk bölüm,

· Sunum, sohbet, Kur' an – ı Kerim Tilaveti ve Mevlit, İlahi Grubu ( Piyanist ve Sanatçı ), iki adet semazen bulunmaktadır. Bu içerikler paketimiz dâhilinde olup, misafirlerinize İslami anlamda güzel anlar yaşatmak ve şükür için kullanılabilmektedir. Bunun yanında yine Sünnet organizasyon paketleri içerisine dâhil olan eğlence ve süsleme içerikleri de bulunmaktadır.

2. Eğlence İçeriği

İslami Sünnet Paketimizin ikinci alanı olan eğlence içeriğimizde de;

· Sünnet tahtı, 4 adet yeniçeri askeri, palyaço animatör, 100 adet şekilli sosis balon, yüz boyama etkinlikleri, palyaço oyun aktiviteleri, altın çikolata ve paralar yer almaktadır. Bu da hem çocukların hem de davetlilerin eğlenmesi için tercih edilen içeriklerdendir.

3. Süsleme İçeriği

Son olarak paket içerisinde yer alan süsleme içeriğimizde de organizasyon için tuttuğunuz alanın süslemesini gerçekleştirmekteyiz. Bunun için de;

· Kapı kemer süsleme, taht arkası balon süsleme, balon ağacı, papatya balon süsleme, serpme balon süsleme, 20 tane Türk Bayrağı ve ‘ Hoşgeldin ‘ yazısı mevcuttur.

Tasavvuf Sünnet Paketi

Çocuğunuz için gerçekleştireceğiniz sünnet organizasyonu İstanbul kapsamında olacak ise bizleri tercih edebilir ve unutulmaz, güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ekiplerimize ulaşmak ve paket içeriklerimiz hakkında bilgi talep etmektir. İlk iki paketimize göre daha kapsamlı özellikler içeren Tasavvuf Sünnet Paketimizi seçerek de unutulmaz bir güne imza atabilir, hem İslami anlamda huzur dolu bir kutlama yaparken hem de çocuklarınızın eğlenmesini sağlayabilirsiniz.


1. İslami İçerik

Tasavvuf odaklı olarak sunulan bu içerikte

· Üç kişilik semazen gösterisi mevcuttur. Bunun yanında 4 kişilik ilahi grubumuz, ney, kanun, bendir ve solist eşliğinde hizmet sunmaktadır. Yine aynı şekilde sunum, sohbet, mevlit, Kur' an – ı Kerim içerikleri de bulunmaktadır. Paket içeriğine dâhil olan bu özellikler ile sünnet düğününüzü İslami biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

2. Süsleme İçeriği

Yine paket içeriğine dâhil olan mekân süslemesi de İslami sünnet organizasyonu fiyatları dâhilîde uygulanmaktadır. Bu anlamda

· Kapı kemer balon süsleme, papatya balon süsleme, 2 adet konfeti atımı ve iki adet volkan atımını içermektedir.

3. Eğlence İçeriği

Tasavvuf Sünnet Paketi içerisinde yer alan eğlence içeriğinde

· Sünnet tahtı, 1 adet palyaço animatör, sosis balon, yüz boyama aktivitelerini içermektedir. Eğlence içeriklerini de paket dâhilinde alarak hem çocukların eğlenmesini hem de misafirlerinizin de sakin ve eğlenceli bir akşam geçirmesini sağlayabilirsiniz.

İslami Çoklu Paket

Firmamızın sunduğu ve en kapsamlı İslami paket olan, İslami Çoklu Paket, sünnet organizasyonu fiyatları kapsamında da en yüksek ücrete sahiptir. Fakat genel olarak bakıldığında da yine piyasa kapsamında ücretlendirmesi uygun olarak görülmektedir. Bu paket içeriğinde yer alan pek çok özellik, hem misafirleriniz hem de çocuklar tarafından sevilecek ve unutulmaz zamanlar yaşamanıza yardımcı olacaktır. Paketlerimiz içinde en kapsamlı özellilere sahiptir.

1. İslami İçerik

Firmamızın sunduğu İslami Çoklu Paket'te İslami İçerik kapsamında;

· Semazen gösterisi, sunum, sohbet, Kur' an – ı Kerim Tilaveti bulunmaktadır. Bunun yanında karşılama esnasında da lokum ve gülsuyu ikramı da mevcuttur.

2. Süsleme İçeriği

Paketin mekân süsleme içeriğinde bulunan hizmetlerimiz de;

· Kapı kemer süsleme, papatya balon süsleme, nazar boncuğu dekor süsleme, serpme balon süsleme, taht arkası balın süsleme, ‘ Sünnetime Hoş geldiniz ‘ çerçevesi bulunmaktadır.

3. Eğlence İçeriği

İslami Çoklu Paket içerisindeki eğlence içeriğimizde;

· Mehter takımı, 4 yeni çeri askeri, 2 adet volkan, 2 adet konfeti, altın para dağıtımı, palyaço ve yüz boyama, sosis balon, içi dolu pinyata, yarışmalar ve oyunlar, takı sandığı da bulunmaktadır.

4. İkram İçeriği

Son olarak paketin ikram içeriğinde;

· Pamuk şeker arabası ve dağıtıcısı, popcorn arabası ve dağıtıcısı, Osmanlı macunsucu ve dağıtımcısı, kameraman ve fotoğrafçı hizmetleri de İslami sünnet organizasyonu fiyatları kapsamında sunulmaktadır. Bu anlamda detaylı ve güncel fiyat bilgileri için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.
Sünnet Düğünü Paketlerimiz (Kampanyalarımız)

tecrübeyi ailelere aktarmaktadır. İslami sünnet organizasyon fiyatları ise tercih edilecek olan konsepte ve kiralanacak eşyalara bağlı olarak farklılık göstermektedir. Sünnet organizasyonlarında insanlara farklı seçenekler sunulmaktadır. İslami tarzda bir tören yapmak isteyenler için ise buna uygun ortam ve gerekli olan eşyalar temin edilmektedir. bu İslami sünnet organizasyon fiyatları unsurlara göre değişmektedir. Sabit bir fiyat

olmaması insanların bu hizmeti istedikleri gibi almaları bakımından son derece önemlidir. Sünnet tahtından ikram edilecek pamuk şekere varıncaya kadar alına farklı hizmetler insanların isteklerinin daha iyi bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. islami sünnet organizasyonu fiyatlari bilgisini almak isterseniz adil organizasyon sizlere çok şik ve gorkemli bir fiyat tarifesi ve iyi bir

organizasyon sunmakdayiz degerli muşterilerimiz sunnet tahti semazen ilahi gurubumun ile çpk şik bir sünnet organizasyon hizmeti alcaksiniz Sünnet

Düğünü Organizasyonu,Mehter Takımı,Sünnet Tahtı Yeniçeri,Balon Süslemesi ve Müzisyen,ilahi grubu,semazen ekibi,tasavvuf grubu ayrıca fasıl grubu hizmeti vermekteyiz daha çok bilgi için bizleri arayiniz başta istanbul olmak uzere anadolu yakasi avrupa yakasi sa hizmetlerimiz vardir fiyat bilgisi için firmamizi arayiniz

DAHA ÇOK BİLGİ İÇİN TİKLAYİNİZ

islami sünnet organizasyonu için sizlere semazen ekibimiz ve tasavvuf gurubumuz ile birlikte hizmet vermekteyiz daha çok bilgi için bizlere ulaşiniz

islami-sunnet-organizasyonu-fiyatlari Resimleri