Adil Organizasyon, sizlere sunduğu avantajlı organizasyon paketleri sayesinde her türlü davet ve kutlama organizasyonunuzda yanınızda olmayı kendine görev

Organizasyon Paketleri

Özel günlerde yapılacak davet ve kutlamalarda etkinliği tamamlamak adına profesyonel destek almadan bir şeyleri bir araya her zaman çok zor olmuştur. Detayların iyi seçilmesi, zamanlamanın güzel ayarlanması, her şeyin eksiksiz olması böyle zamanlarda oldukça önem arz etmektedir. Kaliteli bir organizasyon firması tarafından oluşturulmuş organizasyon paketleri, bu anlamda derdinize çare olabilir. Her detayı ve her hizmeti bir arada bulabileceğiniz bir organizasyon firmasıyla çalışmak sizi bu zahmetli ve masraflı işler bütününden kurtaracaktır.

Adil Organizasyon, sizlere sunduğu avantajlı organizasyon paketleri sayesinde her türlü davet ve kutlama organizasyonunuzda yanınızda olmayı kendine görev edinmiştir. Mutlu günlerinizde yapılması gereken zorlu ve karmaşık tüm işleri deneyimli ve kaliteli organizasyon ekibimizle sorunsuz bir şekilde hallediyoruz.

Organizasyon Paketleri Fiyat Bilgisi

Balon Süsleme organizasyonundan Masa Sandalye Kiralama hizmetine, Sünnet Düğünü organizasyonundan İslami Düğün organizasyonuna kadar her türlü hizmeti sunduğumuz cazip fiyatlı Organizasyon Paketleri için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Bünyesinde sünnet tahtı kiralama, masa sandalye kiralama, masa örtüsü kiralama, sandalye giydirme, balon süsleme, palyaço kiralama ve panayır yiyecekleri kiralama gibi birçok hizmetimizin bulunduğu uygun fiyatlı sünnet düğünü organizasyon paketlerimiz alanında uzman ve tecrübeli organizasyon ekibimiz tarafından özen, dikkat ve kalite çerçevesinde hızlı ve sorunsuz sunulmaktadır.

Açılış Organizasyonu

Balon süsleme, tela süsleme, bistro masa kiralama, masa örtüsü kiralama, ses sistemi kiralama, mehteran takımı kiralama ve kokteyl organizasyonu hizmetlerimizi içerisinde barındıran açılış organizasyonu özel paketlerimiz saatler öncesinden hazırlanarak hızlı bir şekilde uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Kokteyl Organizasyonu

Kendi mekanınızda, kiraladığınız bir kır bahçesi ya da toplantı/gala salonunda vereceğiniz kokteyl daveti için bistro masa kiralama, masa örtüsü kiralama, balon süsleme, tela süsleme, ses ve müzik ekipmanı, servis elemanları yanı sıra cips, çerez, kurudite, kanepe, tatlı-tuzlu kuru pasta ve meşrubat çeşitlerinden oluşan catering hizmetlerimizle cazip fiyatlı organizasyon paketlerimizle yanınızdayız.

İslama Düğün Organizasyonu

İslami koşullara uygun olarak gerçekleştirmek istediğiniz düğün organizasyonunuz için masa sandalye kiralama, masa süsleme, sandalye giydirme, nikah masası kiralama, ses sistemi kiralama, tasavvuf ve semazen ekibi hizmetimizle uygun fiyatlı organizasyon paketlerimiz sizleri beklemektedir.

Organizasyon Paketleri Seçenekleri

Organizasyon konusunda bir çok faliyet gostermekteyiz ornek olucak olursak patlamiş misir arabasi kiralama ve pamuk şeker arabasi kiralama organizasyonlarda osmanli macunu 23 nisan gibi ve kutlama ve dogum gunu gibi organizasyon paketleri ile sizlere yardimci olmaktayiz.


Sünnet Organizasyonu

ve sünnet dügünü organizasyonu kir dugunu yemekli sünnet dügünü mevlitli islami ilahi guruplu bir sünnet isterseniz bizler sizlere organize yapmaktayiz her konuda masa sandalye temini yapilmaktadir ve

Açiliş Organizasyonu

açiliş Organizasyon Paketleri ile balon süsleme işyeri market dukkan magaza bir çok etkinlikte faliyet gostermekteyiz bizlere ulaşiniz ve daha çok bilgi aliniz.

Kokteyl Masa Kiralama

Kokteyl ve fuar dugun ve bir çok organizasyonlara bir çok bistro masa kiralama hizmeti yapmaktayiz bizlere ulaşin ve daha çok bilgi aliniz.


Organizasyon Paketleri Resimleri