Mezuniyet Organizasyonu firmasi olarak çok iyi ve çok kaliteli bir etkinlik hizmeti kep atma merasimi sahne kurulum ses sistemi işik sistemi

Mezuniyet Organizasyonu Fiyatları

Güzel Başlangıçlara Biz De Varız okul organizasyonu ve başta istanbul olmak uzere tum ilçelerde hizmetimiz vardir
Hayatımız bir karar almak ve o kararın arkasında sağlam durabilmemiz ile

geçmektedir. Çünkü bir yer açmak ve o mezuniyet olacak ogrencilerin ardından o şehirde duyulmasını sağlamak oldukça önemlidir. Evet, iyi bir etkinlik önemli fakat bunun yanında bir de nasıl bir

Mezuniyet Şirketi Bilgisi


Organizasyon ile hizmeti sağladığınızda oldukça önemlidir. Buna göre yapmanız
gereken iki kilit nokta bulunmaktadır. İlk olarak işinizi iyi yapmak ikinci olarak da muhteşem
bir mezuniyet organizasyon firmasi ile sesini tüm okulla duyurabilmektir. Bu noktada sizin en büyük firma ve şirket bulmak için Adil Organizasyon sizlere Hizmet Vermekte

yardımcınız olarak biz sizin yanınızda yer alıyor ve sizinle güzel bir başlangıca
hazırlanıyoruz. Bu noktada en iyi hizmeti üst düzey bir kalite ile sizlere sunuyoruz ve sadece
ogrenci ve veli memnuniyetini önemsiyoruz.
Bizin Sizin İçin Çalışıyoruz
Her gün yeni etkinlik ile biz sizin için çalıyor ve sizin için güzel adımlar atıyoruz.

Çünkü amacımız ve ilkemiz sizsiniz. Buna göre muhteşem bir kadro ile en güzel okull mezuniyet toreni sizin için gerçekleştiriyoruz. Burada isteğe bağlı olarak çeşitli süslemeler

kullanıyoruz ve bu süslemeler içerisinde hepinizin severek katılım sağlayacağı görsel
güzellikler ile sizi mutlu edip isminizin kısa sürede duyulmasını amaçlıyoruz. Bunu yaparken


iyi bir reklam yapıyor ve bununla aslında sizin için kurumsal bir kimlik oluşturmuş oluyoruz.
Sonunda ise en güzel şekilde sizlerin yüzünüzü güldürüyoruz. Sizler için süsleme sahne balon süsleme ses sistemi işik konfeti makinasi kokteyl masasi kiralama kirmizi hali gibi değişik şekillerde ikramlıkları hazırlayıp dağıta bir hostes grubu ayarlıyoruz.
Mezuniyet Organizasyonu Fiyatları sizi yormadan bu süreci güzelce atlatıyoruz. Sizde bu güzel şeyi

Organizasyon Mezuniyet Bilgisi


yaşamak isterseniz biz sizin en güzel yardımcınız olmak için sizleri bekliyoruz. Eğer sizde
güvenilir bir adres arıyorsanız bu noktada sizinle birlikte yürümek istiyoruz. Bizimler irtibata
geçerek en güzel organizasyonlara imza atabilirsiniz.

Mezuniyet Organizasyonu

Başarılı bir okul hayatından sonra mezuniyet organizasyonu kapsamında gerçekleştireceğiniz tüm eğlenceleri alanında uzman firmamız karşılıyor. Bu anlamda gençlerin eğlenme ve okulları ile vedalaşma süreci olan mezuniyet törenleri için sizler de firmamızı tercih edebilir, en uygun fiyatlar ile en kapsamlı eğlenceleri tasarlayabilirsiniz.

Uzun zamandır organizasyon sektörü içerisinde hizmet veren firmamız, okulla için ve öğrencilerin kendi aralarında düzenlemek istediği mezuniyet organizasyonları için öncü görev görüyor. Sizler de öğrencilerinizin bu zamanlarını unutulmaz kılmak istiyorsanız veya öğrenciler olarak arkadaşlarınız ile büyük bir kutlama, mezuniyet düzenlemek istiyorsanız, firmamız yetkililerine ulaşarak detaylı bilgi talebinde bulunabilir.

Genel olarak tüm coşkunuzu ve heyecanınızı yaşayacağınız bu organizasyon siz değerli öğrenciler kadar sevdikleriniz için de önemlidir. Anne, baba, öğretmen ve aile büyüklerinizin de sizlerin bu törenine gelmek isteyeceklerini düşünerek çok kapsamlı bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde okul kadroları ve yöneticileri olarak, okulunuzda emek verdiğiniz ve başarı ile mezun ettiğiniz öğrencilerinizin her yönden mutlu olmasını sağlarken, onlara güzel de bir veda edebilirsiniz.

Bahçe, kapalı alan gibi pek çok yer için firmamız organizasyon düzenlemektedir. Bu kapsamda mezuniyet organizasyon fikirleri için dilerseniz randevu aldıktan sonra ekiplerimiz ile görüşebilir, dilerseniz de kendi fikirlerinizi ekiplerimize ileterek talepte bulunabilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel olarak işini yapan ekiplerimiz, siz değerli öğrencilerin, okul yönetiminin ve öğrencilerin velilerinin unutulmaz bir tören geçirmeleri için yardımcı olacak, sizlerin de fikirleri ile ortaya mükemmel bir organizasyon çıkaracaktır.

Bu anlamda sizler de alanında uzman ve işini severek yapan profesyonel ekiplerimize güvenerek, hayatınızda olacak nadir kutlamalardan biri olan mezuniyet için bizleri seçebilirsiniz. Dilerseniz referanslarımızı inceleyerek, öğrencileriniz için, arkadaşlarınız için en uygun paketlerimizi seçebilirsiniz.

Mezuniyet Organizasyonu

Paker olarak hizmet verdiğimiz mezuniyet organizasyonu seçimlerinizde, okulunuz kapsamında en uygununu tercih edebilir, sizler de unutulmaz anlar yaşabilirsiniz. Bu anlamda dilerseniz açık alan, dilerseniz de kapalı alanlar için de uygun olan paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Alanında uzman organizasyon ekiplerimiz ile düzenlediğimiz diğer organizasyonlarımızı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Firmamız organizasyon kapsamında pek çok farklı paket ile hizmet sunmaktadır. Bu anlamda paket içeriklerimiz değişmek ile birlikte genel olarak şu kapsamı içermektedir;

1. Masa ve sandalye temini ve konumlandırmaları ( Firmamız kapsamında olan modellerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. )

2. Mezuniyet kapsamının temasına uygun olarak gerçekleştirilecek masa ve sandalye süslemeleri,

3. Temaya uygun olarak yapılacak çevre süslemeleri

4. Öğrencilerin geçeceği yol kapsamında yapılacak olan süslemeler

5. Ses ve ışıklandırma, sahne sistemlerinin sağlanması ve kurulumu

6. Konfeti, duman, havai fişek gösterileri vb.

7. Yemekli ise ikramlıklar ve sunumlar

8. Kep atma töreni ayrıcalıklarının düzenlenmesi

9. Video ve fotoğraf çekim hizmetleri

Bu ve bunun gibi pek çok farklı hizmetin içerisinde bulunduğu paketlerimizi seçebilirsiniz. Paketlerimiz dâhilinde öğrencilerin eğlenmesi, unutulmaz anlar yaşaması için tüm özellikler mevcuttur. Bu anlamda okul idaresi olarak sizler de talebinize uygun paketlerimizi seçerek organizasyonun kapsamını kendi istekleriniz çerçevesinde belirleyebilirsiniz.

Firmamız her daim belirli yaşlarda olan öğrencilerin hislerini bilmekte ve paket içeriklerini de buna göre belirlemektedir. Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz, bu anlamda mezuniyet organizasyon süsleme için okul ve öğrenci taleplerini göz önüne alarak ilerleyecektir. Bu kapsamda sizler de kaliteli ve unutulmaz bir mezuniyet için bizleri tercih edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamıza ulaşarak ön görüşme için randevu oluşturmak ve sonrasında detay görüşmeleri gerçekleştirmektir. Sonrasında tüm süreç talepleriniz doğrultusunda uzman ekiplerimiz tarafından yürütülecektir.


Mezuniyet Töreni

Mezuniyetler eğitim hayatlarında bir sonlanış ve yeni bir başlangıcı temsil eder. Öğrenciler uzun süre verdikleri emeklerin karşılığı olarak mezun oldukları okullarına ve arkadaşlarına veda ederken aynı zamanda da başarılarını bu törenler ile kutlamaktadırlar. Aynı zamanda törenler, okulların başarıları ile ön plana çıkmasına da yardımcı olmaktadır. Öğretmenlerin, okul idaresinin, öğrenci velilerinin severek katıldıkları ve öğrencilerin başarıları ile gurur duydukları bu günlerde, tamamen öğrencilerin taleplerine göre hazırlanacak olan bu törenler, onları sevindirecek ve unutulmaz anılarının arasında yer alacaktır.

Bu anlamda firmamız mezuniyet organizasyonu kapsamında öğrencilerin mezun olana kadar tüm yaşadıklarını kutladıkları ve okullarına veda ettikleri bu törenleri titizlik ve dikkat ile gerçekleştirmektedir. Alanında uzman ekiplerimiz ile mezuniyet töreninde yapılabilecek etkinlikler kapsamında hem okul yönetimi hem de öğrenci taleplerini göz önüne alarak çalışmaktayız. Bu kapsamda sizler için oluşturmuş olduğumuz tüm paketlerimizi inceleyerek kapsamı kendiniz belirleyebilir, öğrencilerin yaş düzeylerine göre uygun fiyatlar ile tören etkinlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mezuniyet günlerinde, organizasyon, tören ve kep atma gibi süreçler titizlik ile incelenmesi ve detaylandırılması gereken süreçler arasında yer almaktadır. Bu anlamda uzun süredir bu sektör içerisinde hizmet veren firmamız ile tüm isteklerinizi göz önünde bulundurarak planlamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Dilediğiniz ek talepleri de gün öncesinde hazırlayarak öğrencilerin eğlenmesi için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Tamamen kurumsal bir düzen çerçevesinde düzenlediğimiz törenlerde, öğrencilerin hazırlıkları, çıkışları ve eğlenceleri, paket dâhilinde gerçekleşmektedir. Bu anlamda firmamız karışıklıklara mahal vermeden süreci sağlıklı bir şekilde yönetmekte ve herkesin memnuniyetini sağlamaktadır. Bunlara ek olarak mezuniyet organizasyon fiyatları kapsamında da her bütçe için uygun fiyatlar sunan firmamız, hem okul yönetimi hem de öğrencilerin kendi düzenlemek istediği organizasyonlar için hizmet sunmaktadır.


Okul Mezuniyet Töreni

Öğrencilerin okullarına, belirli bir eğitim seviyesini tamamladıktan sonra veda ettikleri ve mezun olarak belge almaya hak kazandıkları okul mezuniyet törenleri, hem onların başarısını onurlandırmak hem de vedalarını unutulmaz kılmak adına gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda okullar tarafından düzenlenmesi beklenen bu mezuniyet törenleri kimi zaman okul bahçelerinde, kimi zaman balo salonları gibi mekânlarda gerçekleştirilebilmektedir. Bu anlamda firmamız okulların bu törenleri düzenlemesi adına gerçekleştirmeyi talep ettikleri törenler için yardımcı olmaktadır.

Okul kapsamında anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite mezuniyet organizasyonu şeklindeki tüm törenleri üstlenmekte ve okul idaresinin talepleri doğrultusunda hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Firmamız alanında uzman ekiplerden oluşmaktadır. Bu anlamda tüm süreçler planlı ve detaylı şekilde ilerlemektedir. Yemekli, yemeksiz, atıştırmalık içerikli, konserli, havai fişek gösterili gibi pek çok farklı törenimiz öğrencilerin eğlenmesi ve unutulmaz bir veda yaşamaları için sağlanmaktadır.

Tüm bunları göz önüne alarak bahçe süslemeleri, alan süslemeleri, ekstra etkinlikler gibi tüm süreçleri firmamıza başvurarak öğrencilere sağlayabilirsiniz. Dilerseniz dj hizmeti gibi farklı etkinlikler ile de törene ekstra bir ahenk katabilirsiniz. Her şey öğrencilerin mutlu olması ve heyecanlarını diri tutmak, eğlenmelerini sağlamak adına düzenlenmektedir. Bu anlamda gençlerin eğleneceği tüm etkinlikler bu törenlerimizde sunulmaktadır.

Sizler de alanında uzman ekiplerimiz ile gerçekleştirdiğimiz profesyonel mezuniyet törenlerimizi talep edebilirsiniz. Bunun için öncelikle paketlerimizi ve referanslarımızı inceleyebilir, okulunuz için en uygun paketi seçerek talepte bulunabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerimiz kapsamında dilerseniz bizleri arayabilir, dilerseniz de firmamıza gelerek yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız profesyonel hizmet ve kurumsal yaklaşımı mezuniyet organizasyonu kapsamında siz değerli öğrenci ve yöneticilere uygun fiyatlı olarak sunmaktadır. Randevu almak için vakit kaybetmeden bizlere ulaşın!


Standart Mezuniyet Organizasyonu Kişi Başı 100 TL

Kokteyl MenüMezuniyet Organizasyonu Kişi Başı 150 TL

Yemekli Mezuniyet Organizasyonu Kişi Başı 150 TL


DAHA ÇOK BİLGİ İÇİN BİZLERLE İLETİŞİME GEÇİN
  • Sahne Kurulumu - işik sistemi --- kamera çekimi ----- fotografçi hizmeti ---- sahne kurulum ---- jim jip çekimi - masa sandalye süsleme ve temini ---- masa sandalye kiralama --- Trans kurulum ve kiralama - kirmizi hali protokol masa ve sandalyesi ---- kürsu kiralama ---- yuruyuş yolu ve giriş tag kiralama ---kursu kiralama ---- konfeti makinasi ------ volkan gosterisi ---- etkinlik alan süslemesi ve balonla süslemesi --- garson ve hostes kiralama ---Slayt Bark Vizyon Kurulumu ---- patlamiş misir arabasi kiralama --- palyaço kiralama --- sahne gösterisi folklor mehtaran semazen sunucu --- pamuk şeker arabasi kiralama -- panayir yiyecekler ---- sahne gösteri ekipleri folklor – mehter –semazen –sunucu

Mezuniyet Organizasyonu Fiyatları Resimleri