Sünnet Organizasyonu Paketleri istemiş olduğunuz her bütçeye göre sünnet paketlerimiz vardır . Web sayfamızı gezip size uygun bir paket seçebilirsiniz

Sünnet Organizasyonu

Sünnet Organizasyonu

Minik oğlunuzun dini gereklilikleri yerine getirmek ve sağlıklı bir birey olması açısından gerçekleştirilen sünnet ardından sünnet organizasyonu toplumumuzun beklentilerine göre gerçekleştirilmesi kaçınılmaz olan bir eğlence çeşidi olarak görülebilir.Sünnet düğününün kökeni çok eskilere dayanmaktadır. Hatta öyle ki 1720 yılında Osmanlı Padişahları tarafından ilk toplu sünnet düğününün gerçekleştirildiği bilinmektedir. İslam'ın kabulünden önce de Sümerler, topraklarımızda bunu bir gelenek olarak uyguluyorlardır. Şimdilerde hem dini görev hem sağlık hem de geleneksel bir olgu olarak gerçekleştirdiğimiz sünnet ile siz değerli aileler çocuklarınızı kutlamak, sevincinizi en yakınlarınız ile paylaşmak ve eğlenmek istiyorsunuz. Bu anlamda da bizler sunduğumuz sünnet organizasyonu ile sizlere destek oluyor, bu mutlu gününüzde her şeyin eksiksiz olması için çalışıyoruz.
Hizmet Almak İsterseniz 0535 227 9125 aramanız yeterli. Sünnet Organizasyonu Hizmet Vermekteyiz şu şekilde olmakta Sanatçi, Kır Düğünü, İlahi Gurubu, Eglenceli. Detaylar için iletişime geçeniz.
Sünnet eğlencelerinde pek çok noktayı önemseyerek siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Çünkü sünnet eğlenceleri, sadece ebeveynler için değil çocukların eğlenmesi için de düzenleniyor. Bu anlamda da hem sizlere hem de çocuklarınıza hitap eder şekilde kaliteli hizmetler sunuyoruz. Bu özel gün aslında çocuğunuzun bir nevi ilk düğünüdür. Bizler de bunu önemsiyor, her şeyin dört dörtlük olması için sizlere en kaliteli şekilde organizasyon hizmeti sunuyoruz. Hem sizlerin değerli yetişkin davetlileriniz için harika görsel şölenler, lezzetli yemekler ve mükemmel süslemeler sağlarken hem de çocuğunuz ve minik misafirleriniz için de oyunlar, danslar, şeker arabaları gibi pek çok hizmeti gerçekleştiriyoruz.


Sünnet Düğünü Organizasyonu


sunnet-dugunu Sünnet düğünleri eski zamanlardan itibaren hem topraklarımızdan gelen bir kültür hem de dinimizin gereği olarak gerçekleştirilen bir ameliyat sonrasında, çocuğumuzun büyüdüğünü yakınlarımıza duyurmak için gerçekleştirdiğimiz ve bu kapsamda da hem değerli dostlarımızın eğlenceli bir gün geçirdiği hem de çocuğumuzun ve arkadaşlarının da eğlendiği bir gün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu anlamda sünnet organizasyonu, derin düşünülerek, dikkatli şekilde planlanması gereken bir organizasyon çeşididir. Çünkü sadece bir kesime değil, hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden bir organizasyon olarak adlandırılabilir. Bu anlamda sünnet düğünü yapmak isteyen herkesin planlı bir şekilde ilerleyerek bir organizasyon firması ila çalışması, hem hazırlık sürecinde stres olmamak hem de misafirlerine uygun eğlenceli bir düğün ortaya çıkarmak için gereklilik olarak ifade edilebilir.Çünkü alanında uzman ekipler ile çalışan bir organizasyon firması, tüm detayları titizlikle inceleyecek ve sizler için en doğrusunu ortaya koyacaktır. Bu anlamda bizler de uzun yıllardır bu sektör içerisinde sunduğumuz hizmetler ile misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız için organizasyon talebinizi planlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve yemeklerden tutun da düğün mekânının süslenmesine kadar tüm hizmetleri, deneyimli ve uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte gerçekleştiriyoruz.

Hem siz ve yetişkin davetlileriniz için içecek, yemek, dans müzikleri gibi hizmetler sunarken, çocuğunuz ve değerli minik arkadaşları için de ayrıca dans gösterileri, yemekler, popcorn arabaları, palyaçolar, tahtlar gibi hizmetleri de bir arada sunuyoruz.


Sünnet Organizasyonu Fiyatları


sunnet-dugunu


Hizmet sektörü kapsamında sunulan tüm hizmetlerde olduğu gibi sünnet organizasyonları da belirli bir fiyat kapsamında gerçekleştirilmektedir. Bu fiyatların belirlenmesinde de çeşitli parametreler göz önünde bulundurulmakta ve organizasyon şirketleri tarafından müşterilere bu şekilde hizmet verilmektedir. Genel olarak uygulanan fiyatlar, hizmetin içeriği, müşterilerin ekstra talepleri, yemek menülerinin farklılıkları gibi durumlarda değişiklik göstermektedir. Standart fiyatlara ek olarak talep edilen ekstra hizmetlerle de fiyatların arttığı söylenebilir.Fakat Önemli olan genelde sünnet düğünlerinde uygun fiyata karşılık en kaliteli hizmeti alabileceğiniz bir organizasyon firması ile çalışmaktır. Bizler de bu anlamda kaliteli ekibimiz ve uzman kadromuz ile uzun yıllardır bu sektörün içinde hizmet verdiğimizden dolayı %100 müşteri memnuniyeti ile her zaman en uygun fiyata en kaliteli organizasyon hizmetini sunmak için gece gündüz çalışıyoruz.


Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Organizasyonu

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Organizasyon Fiyatlari

Sünnet Organizasyon Firmasi

Sünnet Organizasyon Şirketi

Sünnet Organizasyon Paketleri

En ucuz Sünnet Organizasyonu Fiyatları


Sizler de sünnet düğününüzün eksiksiz ve misafirlerinize ekstra hizmet verebileceğiniz uygunlukta olmasını talep ediyorsanız ve tüm bunları uygun fiyatlara gerçekleştirirken kaliteden ödün verilmeden bir hizmet sunulması istiyorsanız alanında uzman ekiplerimiz ile hizmet verdiğimiz firmamıza ulaşarak bizlerden bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.F
irmamız en kaliteli yemekleri, en güzel dans ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda değişen içerikteki organizasyon hizmetini piyasa bazlı olarak değerlendirmekte fakat fiyat iyileştirmeleri için de devamlı olarak çalışmaktadır. Bu kapsamda sünnet organizasyon fiyatları ile ilgili olarak her bütçeye uygun hizmet sunarak, siz değerli müşterilerimiz ile çalışmak kendimizi geliştirmemiz yolundaki en büyük dayanağımızdır.


Eğlence Sünnet Organizasyonu

sunnet-dugunu Sünnetler, hem değerli çocuklarımızın özel günlerini kutlamak hem de bir nebze olsun ameliyat sürecinde korku yaşayan ailelerin bu korkularını üzerinden atarak eğlenmesi için gerçekleştirdiğimiz ve geleneksel olarak da toplumumuzun kökeninde bulunan bir düğün, eğlence çeşididir. Bu anlamda sünnet organizasyonu gerçekleştiren bir firma olarak bizler de sizlere sunduğumuz eğlence sünnet organizasyonu kapsamında misafirlerinizin güzel bir gün geçirmesi adına tüm detayları düşünüyor ve buna göre bir hizmet gerçekleştiriyoruz. Sünnet düğünü dendiğinde hepimizin aklına eğlence, oyun, dans gibi kavramlar geliyor. Bunların da düğün kapsamında profesyonel olarak gerçekleştirilmesi gerekiyor. Aksi takdirde onlarca para verdiğiniz cemiyetinizde istediğiz hizmet kalitesine ulaşılamayabiliyor. Bu anlamda firma seçimi yaparken dikkatli olunmasında fayda vardır. Bizler uzun yıllardır organizasyon hizmeti verdiğimiz uzman ekibimiz ile kurumsal anlayışımızı ve hizmet kalitemizi tanımlamış bir firma olarak sizlere hizmet sunuyoruz.

Eğlence kapsamında öncelikle talepleriniz doğrultusunda sünnetin gerçekleştirileceği alanı süslüyor, görsel bir ambiyans yakalıyoruz. Ardından yine sizlerin talepleri doğrultusunda taht vb. ekipmanlarımız, sünnet annesi ve babası kıyafetlerimiz, kınalarımızı hazır ediyor, düğün esnasında yaptığımız çıkış planlamaları ile misafirlerinize unutulmaz bir düğün sunuyoruz. Bunların yanında eğlence sünnet organizasyonu kapsamında miniklerin de eğlenmesi için palyaço, şeker arabaları, patlamış mısır arabaları gibi eğlenceli etkinliklerimizi de sunuyoruz. Çeşitli dans gösterileri, yine talebiniz doğrultusunda mevlit okunacaksa bunların gerçekleştirilmesini de sağlıyoruz.


Yemekli Sünnet Organizasyonu

sunnet-dugunu Geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz sünnet organizasyonu çeşitlerimiz arasında yemekli sünnet organizasyonu hizmeti de bulunmaktadır. Genel olarak sünnetlerin akşam saatlerinde ve yemekli olarak sunulduğunu bilmekteyiz. Bizler de bu anlamda siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda dilerseniz atıştırmalık dilerseniz de tam öğün şeklinde yemekli bir organizasyon gerçekleştirmekteyiz. Ekiplerimiz ile organizasyon talepleriniz kapsamında detaylı görüşme gerçekleştirirken talebini yemekli sünnet organizasyonu düzenlemek yönünde ise menülerimiz arasından seçim yaparak bu özel gününüzde davetlilerinizin lezzetli yemekler ile güzel vakit geçirmesini de sağlayabilirsiniz.

En kaliteli malzemeleri kullanarak ortaya koyduğumuz menüler, uzman aşçılarımız tarafından yapılmakta ve son derece lezzetli, sıcak ve eksiksiz olarak misafirlerinize sunulmaktadır. Özellikle küçük çocukların da yer aldığı bu düğünlerde onların de zevkine uygun olacak ve severek tüketecekleri yemek menülerimizi tercih edebilir, misafirlerinize hem eğlenceli hem de yemekli olarak kaliteli bir düğün sunabilirsiniz. Yemekli olarak gerçekleştirilen sünnetlerde fiyatlar değişiklik gösterse de kaliteden ödün vermeden sağladığımız tüm bu hizmetlerde sizler için de en uygun fiyatlandırmayı gerçekleştirdiğimizi bilmelisiniz. Bu anlamda yemekli sünnet düğünü talebiniz için ekiplerimiz ile görüşebilir, hizmet ve fiyat bilgisi için bizleri ziyaret edebilirsiniz.


Dini İslami Sünnet Organizasyonu

sunnet-dugunu Her ne kadar sünnet bir düğün çeşidi olarak adlandırılsa da bazı müşterilerimiz bunların dini hassasiyetler bünyesinde gerçekleştirilmesini de talep edebiliyorlar. Çünkü sünnet kültürel olduğu gibi aynı zamanda da dini olarak da yerine getirilmesi gereken zorunluluklardan biri olarak biliniyor. Bu anlamda sünnet sonrası dua etmek, bu dini görevi yerine getirdikten sonra Allah' ı anmak isteyen ailelerimiz için de firma olarak dini İslami sünnet organizasyonu hizmetimizi de gerçekleştirmekteyiz.

Bu organizasyon kapsamında ailelerimiz dilerlerse mevlit ve Kur' an okumalı bir açılış yapılmakta ve düğünün ilerleyen zamanlarında diğer eğlence etkinliklerine geçilebilmektedir. Bunun yanında bazı ailelerimiz de dans ve müzik kısmında daha temkinli davranarak tüm düğünün dini İslami sünnet organizasyonu olarak ilerlemesini talep etmektedirler. Bu anlamda da sunduğumuz hizmette mevlit, Kur' an ile yaptığımız açılış sonrası düğün sürecini ilahiler ve uhrevi müzikler ile sürdürmekte bu şekilde de huzurlu ve sakin, ama dini anlamda kutlama içeren bir organizasyonu davetlilerinize sunmanıza olanak sağlamaktayız.


Kır Düğünü Sünnet Organizasyonu

sunnet-dugunu


Sünnet düğünü yapmak isteyen ailelerimiz genel olarak yaz ve ilkbahar mevsimlerinin son zamanlarını tercih etmektedirler. Bu anlamda da sıcak havada akşam veya akşamüstü saatlerinde gerçekleştirilen düğünler daha keyifli olabilmektedir. Hal böyle olunca da akıllara kır düğünü sünnet organizasyonu yapmak gelmektedir. Kır düğünü kapsamında gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuzda siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda öncelikle kiraladığınız veya bizleri yönlendirdiğiniz kır alanına giderek burada çeşitli planlar yapmakta ve kişi sayısına göre kullanılacak sandalye, masa ve ortam düzenini ayarlamaktayız. Ardından ekibimiz ile alanın tüm süslemesini gerçekleştirmekte misafirlerinize hazır hale getirmekteyiz.

Açık havada ve kır konsepti ile gerçekleştirilen kır düğünü sünnet organizasyonu kapsamında da yine minikler için dans gösterileri, yeniçeri orkestrası, palyaço, yiyecek arabaları gibi hizmetlerimizi kır alanında konumlandırarak düğün süresince eğlencenin hiç durmadan devam etmesini sağlamaktayız. Dilerseniz fotoğraf çekimleriniz için taht, köşk, yeniçeri gibi hizmetlerimiz ile unutulmaz anlar yaşamanıza ve hatıralar kazanmanıza da yardımcı oluyoruz.


Sünnet Tahtı Kiralama

sunnet-dugunu


Sünnetlerin bilinen özelliklerinden biri de sünnet olan miniklerimizin bir şehzade olarak adlandırılarak, Osmanlı konsepti ile düğüne çıkarılmasıdır. Bu anlamda Sünnet Tahti Kiralama gibi hizmetlerimiz de oldukça fazla tercih edilmektedir. Kaftanlı ve özel kıyafetler ile donanmış minik oğlunuz için yaptığınız Sünnet Organizasyonu nda şehzade olarak tüm gece özel ilgi gösterilmektedir ve bu kapsamda da Osmanlı geleneklerinden olan tahta çıkma durumu düğün kapsamında gerçekleştirilebilir.

Tam bir görsel şölen ifade eden bu hizmetimizde dilerseniz miniğiniz sünnet tahtı kiralama ile düğüne koca bir taht ile giriş yapıp, düğün süresince tahtta oturabilir. Bu anlamda fotoğraf çekimleri de yeniçeri ve taht kapsamında yapıldığında ortaya harika görüntüler ve anılar çıkmaktadır. Sünnet düğününüz açık alanda veya kapalı düğün salonlarında gerçekleşebilir. Bu anlamda taht için alan önemli olmamaktadır. Düğün boyunca taht, önceden planlanan sahne olarak da adlandırdığımız merkezi konumda bulunurken, değerli minik şehzademize de düğününde rahat ve heybetli şekilde oturmak kalmaktadır.


Sünnet Organizasyonu Paketleri

sunnet-dugunu Sünnet organizasyonları uzun yıllardır gerçekleştirildiği için her sene popüler olan bir uygulama düğün ve organizasyon kapsamında müşterilerimize sunulmaktadır. Bu anlamda eskiden beri devam eden geleneklerimiz ile oluşturduğumuz sünnet organizasyon paketlerimiz ile istediğiniz şekilde seçim yapabilirsiniz.

Genel olarak sunduğumuz paketlerden biri yemekli organizasyonlardır. Bu anlamda firmamız en kaliteli malzemeler ile hazırladığı menüler ile müşterilerinizin damak zevkine de hitap etmektedir. Bunların yanında sünnet düğününün çocukları eğlendirmek odaklı olmasını talep ediyorsanız yine mevcut paketlerimiz kapsamında palyaçolar, sihirbazlık gösterileri, kına yakılması ve eğlenceli aktiviteler mevcut olmaktadır.

Dini bir düğün talep ederseniz de buna uygun olarak daha çok ilahi tarzda ses çalmalar ile sakin ve dini kutlamalı bir düğün geçirmenizi sağlamaktayız. Tüm bunlara ek olarak, süslemeli paket, kır düğünü, standart, ekonomik, süper paket adı altında da pek çok hizmeti sizlere sunmaktayız. Bu anlamda uzun yıllardır hizmet sunduğumuz bu sektörde edindiğimiz uzmanlıklarımız ile bizlerle çalışarak bir organizasyon planlamak isterseniz, yetkililerimiz ile iletişime geçerek sünnet organizasyon paketleri hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.


En Güzel Sünnet Organizasyonu Firması

sunnet-dugunu Geleneksel olarak çok uzun yıllardan beri ülkemizde gerçekleştirdiğimiz sünnet düğünleri kapsamında pek çok organizasyon firması bu anlamda hizmet sunmaya başlamıştır. Özellikle büyük şehirlerde sünnet düğünü yapmak isteyen müşterilerimiz için sayısız firma seçeneği bulunmaktadır ve bu anlamda nasıl bir tercih yapmaları gerektiği ile ilgili olarak kararsız kalabilmektedirler. Öncelikle en güzel sünnet organizasyonu firması olarak adlandırabileceğimiz bir firma, alanında uzman ve yetkili ekibi ile öne çıkmalıdır. Sektör içerisinde edindiği tecrübeleri müşterilere aktarabilmeli ve sunacağı hizmet konusunda somut deliller gösterebilmelidir.

Bizler bu anlamda uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler ile her türlü sünnet organizasyonları, profesyonel olarak yürütmekte ve bunları da gerçekleştirirken, müşterilerimize her cebe uygun bir fiyatlandırma sistemi ile yaklaşmaktayız. Sünnet düğünleri gerçekten iyi planlanması ve hem yetişkinlere hem de çocuklara kaliteli bir süreç sunulması gerekliliğinden dolayı önem verilmesi gereken bir organizasyon çeşididir. Bizler de bu anlamda kurumsal olarak ilerleyerek tüm çözüm süreçlerimizde planlı ve sektör etiği kapsamında bir hizmet sunmaktayız.


Sünnet Popcorn Pamuk Şeker Organizasyon Firması

sunnet-dugunu


Sünnetler her ne kadar yetişkinlerin düzenlediği bir organizasyon olsa da asıl hedefleri sünnet olan miniğinizin ve arkadaşlarının eğlenmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda da çocuklar için sünnet düğünü kapsamında sunulabilecek birbirinden farklı etkinlikler ve atıştırmalıklar ortaya çıkmaktadır.Bilindiği üzere seyyar arabalar ile satılan her şey çocukların ilgisini çekmekte ve lezzetleri ile de biz yetişkinleri bile mest edebilmektedir. Bu anlamda neden sünnet popcorn pamuk şeker organizasyon firması dâhilinde bir hizmeti düğününüzde sunmuyorsunuz?

Hem çocukların severek yedikleri hem de yetişkinlerin seyyar arabalar ile nostalji yaşayarak geçmişe döndükleri bu hizmetimiz ile sizler de hem minikler hem de yetişkinler için unutulmaz bir düğün sunabilirsiniz. Patlamış mısır satışı ve dağıtımı yaptığımız popcorn arabalarımız, bunun yanında en lezzetli şekerli ürettiğimiz pamuk şeker arabamız ile sizler de sünnet düğününüze mükemmel detaylar katabilir, hem kendinizi hem de misafirlerinizi mutlu edebilirsiniz.


Süslemeli Sünnet Organizasyonu

sunnet-dugunu


Sünnet düğünü eğlenmek ve kutlama yapmak için eski zamanlardan beri gerçekleştirdiğimiz, kültürümüzde olan bir uygulamadır. Bu anlamda eğlence ve kutlamalar için olmaza olmaz olan da süslemelerdir. Peki, düğün yapacağınız salonu, kır bahçesini tuttunuz veya kapınızın önünü bunun için ayarladınız. Tüm bu süsleri nereden bulup nasıl bir dizayn yapacaksınız? Bunun için hiç düşünmenize gerek yok. Sünnet düğünü için özel olarak hazırlanmış süslerimiz ile organizasyon firması olarak sizler sunduğumuz paketlerden biri de süslemeli sünnet organizasyonudur. Bu paket kapsamında süslerimizde dilediğinizi seçebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz ilgili mekâna gelerek kurumlunu ve düzenlemesini gerçekleştirmektedir.

Sünnet düğünü oldukça keyifli olmasının yanında aileler için zorlu da bir süreçtir. Sizler bu anlamda zorlanmamak için profesyonel olarak sünnet organizasyonu sağlayan firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz ile misafirlerinize en güzel ve unutulmaz daveti yaşatacağınızdan, miniğinize de hiç unutamayacağı ve özlemle anacağı bir düğün yaşatacağınızdan şüpheniz olmasın.


Sünnet Organizasyonu Paketleri

Bir erkeğin hayatında aslında iki düğün vardır. Evlilik düğününde bütün organizasyon tercihleri kendisi ve eş adayında iken sünnet düğünün de anne baba ve kişinin kendisindedir. Daha çok

anne babanın tercih yaptığı Sünnet Organizasyonu Paketleri konusu uzmanlık gerektiren bir mevzudur. Bir şey unutulduğunda veya eksik olduğunda oldukça can sıkıcı ve moral bozucu

olan bu organizasyonlarda doğru firma seçimi önemlidir. Yılların tecrübesi ve ileri gelen ailelerin çocuklarının sünnet düğünlerinin organizasyonunu yapmış olan Adil Organizasyon firmaları

eksiksiz ve mükemmel bir tören hazırlamaktadırlar. istediginiz paketler vardir ornek olarak islami sünnet dini sünnet organizasyonu mevlutlu sunnet kir dugunu eglenceli sünnet paketi ve

çocuklar için paketler ve sünnet kinasi paketlerimiz vardir

İyi, tecrübeli, kaliteli, güvenilir, hesaplı ve alanında uzman şirketler Sünnet Organizasyonu Paketleri konusunu oldukça iyi bilirler. Alanlarında ne kadar iyi olduğunu daha önceki


referanslarına bakarak değerlendirme yapılabilir. Ayrıca internet sayfasına girilip alınan telefon numarası aranarak neler yaptıkları konusunda bilgi alınabilir. Eğlenceli, şık ve eksiksiz sünnet

düğünü için aranacak Adil organizasyon şirketi ve sitesi internet üzerinde arandığında harika yorumlar ve görseller ile karşılaşılacaktır. Görseller yapılmış olan törenleri resmettiğinden yapılacak olan düğün için de örnek teşkil edecektir.

Sünnet Dügünü Organizasyonu Paketleri

Sunum Sohbet Kuran Tilaveti ve Mevlit İlahi Grubu ( Piyanist – Sanatçı ) 2 Tane Semazen Genel Organizasyon Planlama ve Uygulaması Sünnet Tahtı 4 Tane Yeniçeri Askeri 2 Konfeti – 2 Volkan Mekan Balon Süslemesi Kapı Kemer Süsleme

Taht Arkası Balon Süsleme Balon Ağacı Papatya Balon Süsleme Serpme Balon Süsleme Palyaço Animatör 100 Tane Şekilli Sosis Balon Sınırsız Yüz Boyama

Palyaço Oyun Aktiviteleri Altın Çikolata Para 100 Tane Türk Bayrağı Hoşgeldiniz Yazısı


- Popcorn - Macun Yada Pamuk Şeker Seçenekli - Sünnet Tahtı - 4 Tane Yeniçeri Askeri
- 2 Konfeti – 2 Volkan - Mekan Balon Süslemesi - Kapı Kemer Süsleme - Taht Arkası Balon Süsleme - Balon Ağacı- Papatya Balon Süsleme - Serpme Balon Süsleme - Palyaço Animatör - 100 Tane Şekilli Sosis Balon - Sınırsız Yüz Boyama - Palyaço Oyun Aktiviteleri
- Altın Çikolata Para - 100 Tane Türk Bayrağı - Hoşgeldiniz Yazısı


4 Yeniçeri Askeri Sünnet Tahtı (2 Kişilik)1 Palyaço Yüz Boyaması
Sosis Balon ve Oyun Aktiviteleri Balon Süslemesi (600 Adet) 2 Volkan 2 Konfeti Altın Para(Sünnet Çocuğu İçeri Girerken)
Et Sote-Pilav-Salata-Tatlı-Ayran-Su-Ekmek
Tavuk Sote-Pilav-Salata-Tatlı-Ayran-Su-Ekmek


- Et Kavurma Yada Tavuk Sote Menü
- (130 Gr Et Sote – Tereyağlı Pirinç Pilavı)
- Patates Kızartması Yada Püresi
- Salata- Kişi Başı 2 Dilim Baklava
- Ayran –Su - Peçete – Ekmek Garson Hizmeti ve Aşçılar Masa Kurulumu ve Süslemesi Sandalye Kurulumu ve Süslemesi Ses Sistemi Müzisyen Canlı Müzik Fotoğrafçı ve Kamera Çekimi 4 Tane Projektör Aydınlatma Sünnet Tahtı 4 Tane Yeniçeri Askeri
VİDEOLARİ İZLEMEK İÇİN TİKLAYİN

Sünnet Organizasyonu

Sünnet Organizasyonu Paketleri Resimleri