Sokak Satıcıları Organizasyon

Bizler organizasyon firması olarak siz değerli müşterilerimizin özel günleri için sokak satıcıları organizasyon hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmetimiz kapsamında pek çok sokak lezzetini sizler ile buluşturuyor, dilerseniz davetlerinizde dilerseniz de eğlencelerinizde kullanma imkânını sizlere sunuyoruz.

Eskiden her sokak başında bulabildiğimiz bu lezzetleri artık bulmak çok mümkün olmuyor. Ya gerçekten nostaljiyi yaşayan mahalleleri ziyaret etmek gerekiyor ya da bunun için özel olan yerlere gitmek gerekiyor. Organizasyon firması olarak bizler tüm bu lezzetlere eskisi gibi ulaşmanız için sizlere hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında bizlerden talep ettiğiniz pek çok lezzeti ayağınıza getiriyor, arabalarımız ve dağıtım ekibimiz ile sokak lezzetlerinin dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda hem nostalji hem de günümüz sokak tatlarını sizlerle ve davetlileriniz ile buluşturuyoruz.

Dilerseniz organizasyonlarınızda bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz de Ramazan gibi zamanlarda nostalji yaşamak ve hayır yapmak için de bizlere ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey planladığınız tarihten önce bizleri aramak. Ekiplerimiz talepleriniz doğrultusunda sizler için en lezzetli sokak yiyeceklerini hazırlayacak ve talep ettiğiniz mekânda dağıtımını gerçekleştirecektir. Dağıtımını yaptığımız bu lezzetler hem yiyecek hem içecek kapsamında en uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor.

Sokak Satıcıları Arabası Kiralama

Bizleri arayarak davetleriniz ve organizasyonlarınız kapsamında sokak satıcıları arabası kiralama hizmetimizi talep edebilirsiniz. Firmamız ürünleri tamamen hijyenik koşullarda hazırlamakta ve en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Bu kapsamda sizlere unutulmaz lezzetler yaşatmaktayız. Sunduğumuz ürün kapasitesi çok geniştir. Bu anlamda tüm sokak lezzetlerinden gerek geleneksel gerekse günümüz fast foodlarından bu hizmetimiz ile faydalanabilirsiniz.

Firmamızın sizler için sokak satıcıları organizasyon kapsamında sağladığı yiyecekler ve içecekler şunlardır;

·Sucuk ekmek, Balık ekmek, Tavuk pilav, Nohutlu pilav, Kokoreç, Mısır, Süt mısır, Şerbet, Limonata, Popcorn, Pamuk şeker, Döner, Ekmeli şeker, Kâğıt helva, Turşu, Hamburger, Bardak çorba, Helva, Kavurma pilav, Halka tatlı, Çiğ köfte, Dürüm, Elmalı şeker, Seyyar meyveler, Ayran yayık, Dondurma, Lahmacun, Simit, Midye, Ciğer, Pide, Çekirdek

Tüm bu lezzetleri, organizasyonumuz kapsamında sizlerle buluşturuyoruz. Etkinlikler, eğlenceler, panayırlar gibi pek çok alanda tercih edebileceğiniz bu hizmet için bizler gibi alanında uzman ve kurumsal bir firma ile çalışmanız hem lezzetlerin yerinde olması hem de dağıtım esnasında aksama yaşanmaması adına önemlidir. Bizler de bu kapsamda her zaman en iyisini hazırlıyor ve zamanında talep ettiğiniz yerde bulunarak dağıtım ekiplerimiz ile birlikte etkinliğinize neşe katıyoruz.

Sokak Satıcıları Organizasyonu

İkram arabalarımız ve alanında uzman tecrübeli ekiplerimiz ile talep ettiğiniz her an sokak satıcıları organizasyonu ile sizlerleyiz. Bizler firma olarak kurulduğumuz günden bu yana her daim müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyoruz. Bu kapsamda da sizlere sunduğumuz bu nostaljik hizmette aksamalar olmaması adına randevu taleplerinizi önceden alıyor ve ekibimizi buna göre ayarlıyoruz.

İkramlarımızı dağıtım yapılacak günde hijyen odaklı olan fabrikalarımızda dilediğiniz sayıda kişi için hazırlıyor ardından araçlarımıza temin ederek yine talep ettiğiniz mekana varıyoruz. Burada düzenlediğiniz organizasyon kapsamında dilerseniz paketli olarak dilerseniz da açık olarak servisleri gerçekleştiriyoruz. Hizmet kapsamında tamamen lezzet, hijyen ve memnuniyet odaklı olarak çalışıyoruz.

Tatlı, tuzlu ve içecek kapsamında eskilerin sevilen lezzetlerini organizasyon kapsamında sizlerle ve davetlileriniz ile buluşturuyoruz. Hizmetimizi isterseniz sünnet düğünü, Ramazan kutlamaları, bayram eğlenceleri, bahar karşılamaları, hayır organizasyonları gibi pek çok alan için tercih edebilirsiniz. Bu alanda hizmet alan tüm müşterilerimiz gibi sizler de hizmet sonunda mutlu olarak organizasyonlarınızı tamamlayabilirsiniz. Kiralayacağınız arabalar kapsamında bizlerin önerisi bir tatlı, bir tuzlu bir de içecek şeklinde bir seçim yapmanız olacaktır. Bu şekilde hem daha çok kişiye hitap edebilir hem de bütüncül bir ikram sağlayabilirsiniz.

Sokak Lezzetleri Organizasyonu

Sizler için alanında uzman ve kurumsal bir organizasyon şirketi olarak sokak lezzetleri organizasyonu hizmetimizi sunuyoruz. Bu kapsamda bu hizmetimizden dilediğiniz her alanda faydalanabilirsiniz. Örneğin bir şirket etkinliğinde nohut pilav ve yayık ayran arabalarımızı kiralayarak çalışanlarınıza hem nostalji yaşatıp hem de daha sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Ya da çocuklarınızın doğum günü partisinde hem arkadaşlarının hem de kendilerinin severek yiyecekleri hamburger arabamızı ve limonata arabamızı kiralayabilirsiniz. Bu anlamda onlara eskiyi anlatabilir bunun yanında da eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Bunların yanında bir sünnet düğününde pamuk şeker, limonata, çekirdek arabalarımızı kiralayarak çocukların eğlenmesine ve lezzetli şeyler tüketmesine yardımcı olurken yetişkin davetlilerinizi de geçmişe götürebilirsiniz. Bu kapsamda hangi etkinliği tercih ederseniz edin bizlere ulaşabilir ve geniş kapsamlı sokak satıcıları organizasyon hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bizlere ulaştığınız takdirde ekiplerimiz öncelikle sizler ile birlikte uygun gün ve saati belirleyecek ve hizmet detaylarınız hakkında bilgi edineceklerdir. Ardından talebiniz doğrultusunda ikramın yapılacağı gün yiyecekler hazırlanacak ve dağıtım için alana getirileceklerdir. Burada sizler kendiniz dağıtım yapmayı tercih edebilirsiniz. Ya da ekip arkadaşlarımız sizler için profesyonel şekilde bu lezzetleri dağıtabilirler. Hangi yöntemi seçerseniz seçin hem davetlilerinizin hem de sizlerin çok eğleneceğine eminiz.

Sokak Panayır Yiyecekleri

Söz konusu panayır olduğu zaman herkesin içini çocuk gibi bir sevinç kaplar. Panayır demek eskileri hatırlamak, çocukluğumuza dönmek demektir. Şimdilerde çok az düzenlense de sizler çocuklarınız için panayırlar düzenleyebilir onlara eskileri hatırlatmak adına bir adım atabilirsiniz. Bunun için ekiplerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Geniş yiyecek ve içecek yelpazemizden seçeceğiniz sokak panayır yiyecekleri ile mükemmel lezzetleri tadabilir aynı zamanda da geçmişte huzurlu bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Firmamız bu panayır lezzetleri kapsamında pilav çeşitleri, turşucular, şekerciler gibi pek çok alanda hizmet sağlamaktadır. Tatlı, tuzlu ve ekşi lezzetler ile sizler de eskiden her köşe başında gördüğünüz sokak arabalarının eşsiz lezzetlerini hizmetimizi talep ederek tekrar hatırlayabilirsiniz.

Firmamızın son derece titizlik ile yönettiği bu süreç ile hem sokak lezzetlerinin tadına varabilir hem de hijyenik koşullarda aldığınız hizmetler ile içinizi rahatlatabilirsiniz. Her zaman sizler için en iyisini düşünüyoruz ve şehrimiz kapsamında talep ettiğiniz tüm ilçelere hizmet sağlıyoruz. Bu anlamda sizler de kaliteli bir şekilde davetlilerinizi ağırlayıp aynı zamanda onlara nostaljik anlar da yaşatmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Fakat elinizi çabuk tutun, lezzetli arabalarımız her an talep edeceğiniz gün için kiralanabilir!

Sokak Arabaları Lezzetleri

Özellikle yaz aylarında ve ilkbahar zamanlarında tercih edilen sokak arabaları lezzetleri hizmetimizi kaçırmak isteyeceğinizi hiç sanmıyoruz. Bu kapsamda her mevsim sizler için özel etkinleriniz kapsamında sağlayabileceğiniz özel lezzetler üretiyor ve bunların da seyyar arabalarımızda dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Talep ettiğiniz tüm lezzetleri kaliteli ve hijyenik olarak sizlere sunuyoruz ve bu anlamdaki tüm talepleriniz için kurumsal ve bireysel çözümler kapsamında ilerliyoruz. Bu anlamda yapmanız gereken tek şey alanında uzman olarak hizmet veren ve tecrübeli ekip arkadaşlarımıza ulaşarak hizmet talebinde bulunmak. Sizler de organizasyonlarınızda veya etkinliklerinizde bu hizmetimizi kullanarak davetlilerinize çok özel anlar yaşatabilirsiniz.

Uygun fiyat, kaliteli hizmet kapsamında bizlerle çalışabilir tatlı ve tuzlu birbirinden farklı lezzetlerimize sokak satıcıları organizasyon dâhilinde ulaşarak, eskiye gitmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sokak Satıcıları Organizasyon Sokak Lezzetleri Tavuk Pilav Bardak Çorba Kestane Limonata Dondurma lokma Kavurma Pilav

Sokak Satıcıları Organizasyon Resimleri