Kır düğünleri yaz aylarının en güzel organizasyonudur. Düğün Öncesi İlham Alabilmeniz İçin İstanbul’un En Popüler Kır Düğünü Mekânlarını inceledik sizin için

İstanbul'un En Popüler Kır Düğünü Mekânları

Kır düğünleri yaz aylarının en güzel organizasyonudur. İlkbahar mevsimi ile başlar sonbahar mevsimine kadar kır düğünü organizasyonu yapılır. Kır düğünü her genç kızın hayalidir. Kapalı alanlarda yapılan düğünlerden çok daha eğlenceli geçer. Kır günlerinde de düğün çok eğlenceli çok daha hareketli geçmektedir.

Fakat kır düğünü yaparken hava durumu koşullarına dikkat edilmesi gerekir. Aksi halde hava şartları bozunca düğününüzde aksilikler yaşanabilir. Bu nedenle düğün tarihini tam yaz ayına denk getirmekte fayda vardır. İstanbul'da da kır düğünü mekanı oldukça fazla tercih edilir. Birbirinden güzel kır düğün alanları İstanbul'da da bulunur. İstanbul'un en popüler kır düğünü mekanları küçük bir araştırma ile bulunabilir.

Boğaz Garden

İstanbul Beykoz da bulunan bir kır düğünü alanıdır. Yüz elli ile beş yüz kişiye hizmet vermektedir. Burada bahar ve yaz aylarında düğün rezervasyonlar son derece fazla olduğundan biraz erken hareket etmekte fayda vardır.

Sultan Sarayı Garden

İstanbul Maltepe de bulunan bir kır düğünü salonudur. Yüz ile yedi yüz elli kişiye kadar hizmet vermektedir.

Semazen Koru Park

İstanbul Ümraniye de hizmet veren bir kır düğünü salonudur. Yaklaşık iki yüz ile bin iki yüz kişiye hizmet vermektedir.

Kemerhan Bahçe

İstanbul Eyüp de yer alan bir kır düğün salonudur. İki yüz ile yedi yüz kişiye kadar hizmet vermektedir. Çok fazla tercih edilen bu yer için çok erken harekete geçmek gerekebilir.

Sarıyer Garden

İstanbul da Sarıyer de yer alan bir kır düğün salonudur. Küçük bir alandır. Yüz ile dört yüz kişiye kadar hizmet vermektedir. Butik tarz da bir yerdir.

Laviva Garden

İstanbul' da Başakşehir' de yer alan bir kır düğün salonu alanıdır. Yüz elli ile bin iki yüz elli kişiye kadar hizmet vermektedir. Kapalı alanı da vardır. Düğün tarihinizde de eğer hava kapalı olur ise kapalı alanı da vardır. Başakşehir de bulunan lüks mekânlardan birisidir. Buradaki evlenenler sıklıkla bu mekânı tercih eder.

Boğaz Kır Düğün Sarayı Sosyal Tesisleri

İstanbul'da Sarıyer de yer alan bir kır düğün salonudur. Kapasitesi yaklaşık iki yüz elli ile bin iki yüz elli arasındadır. Fiyatları makul bir alandır. Sarıyer de oturanların sıklıkla tercih ettiği bir mekândır.

Güzelce Hisar Garden

İstanbul Beykoz da bulunan bir kır düğün alanıdır. Küçük butik bir yerdir. Daha çok sade nikâh töreni şeklinde ya da az kişili olan düğünlerde tercih edilir. Kapasitesi yüz elli ile iki yüz elli kadardır.

Dragos Clup

İstanbul Maltepe' de yer alan bir kır düğün salonudur. Mekânın kapasitesi iki yüz elli ile bin iki yüz elli kadardır. Çok tercih edilen lüks mekânlardan birisidir. Düğün dışında farklı organizasyonlarda da kullanılır.

Senfoni Garden Kır Düğün Salonu

İstanbul Beykoz' da bulunan bir kır düğün salonudur. Büyük kapasiteli düğün salonlarından biridir. Bin beş yüz kişiye kadar hizmet vermektedir. İsteğe göre elli kişilik organizasyonlar da kabul edilir.

İstanbul’un En Popüler Kır Düğünü Mekânları Resimleri