Yemek Organizasyon

Kurumsal organizasyonlarda ve özel günlerde ihtiyaç duyulan yemek organizasyon hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaktayız.

Yemek organizasyonu hizmeti kapsamında uzun yıllardan beri bu alanda profesyonel ve kapsamlı bir hizmetin verilmesi için çalışmalar sürdürmekteyiz. Yürüttüğümüz her hizmette müşteri memnuniyetini ortaya çıkarıyoruz. Çeşitli pek çok organizasyon ve etkinlik için talep edeceğiniz catering hizmeti başarılı bir şekildesunulmaktadır. Ayrıca bu alanda uzman olan servis elemanlarının teminini de sağlamaktayız. Damak zevkinize hitap eden en güzel yemekleri sunuyor ve taze bir şekilde tüketilmesini sağlıyoruz. İstediğiniz tarzda yemeklerin seçimi için, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İletişime geçilmesinin ardından profesyonellik çerçevesinde hizmetler sağlanır.

Yemek Organizasyonu Hizmeti

Özel davetlerde ya da gecelerde, misafirlere en güzel yemekleri sunabilmek için bir yemek organizasyonu ile anlaşılması gerekir. Firmamızbu alanda sunduğu hizmetler kapsamındauzman aşçıların elinden çıkan lezzetli yemekleri sunarak,unutulmaz bir yemek deneyimi yaşanabilmesine olanak sağlıyor.Bununla birlikte deneyimli ve profesyonel servis elemanlarımız ile yemeklerin sunumunda herhangi bir sorun yaşanmamasını fırsatını sunuyoruz. Ekonomik fiyatlar ile sunduğumuz bu organizasyonda, bol alternatifli yemek seçeneğini müşterilerimize sağlamaktayız. Müşterilerimizin firmamızı ulaşmasının ardından yemek organizasyonu hizmeti vermeden önce, bir planlama gerçekleştirmekteyiz. Böylece kaliteli ve kusursuz bir şekilde hizmetin verilmesi için çalışmalar yürütüyoruz. İhtiyaç duyduğunuz yemek organizasyonuna sahip olabilmek için, iletişim numaralarımızdan dilediğiniz zaman firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylece profesyonel bir destekten yardım alabilirsiniz

Yemek Organizasyonu Hizmeti Fiyatları

Bu alanda sunulan yemek organizasyonları ile çok sayıda etkinlik ve organizasyona hizmet götürülmektedir. Hizmetimiz, düğün, kına ve nişan organizasyonlarının yanı sıra kurumsal organizasyonları da kapsamaktadır. Bu noktada iş yerleri ya da kamu kurumları tarafından düzenlenen özel gecelerde, sorunsuz ve hızlı bir şekilde sunulanyemekorganizasyonuhizmetinizden faydalanabilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz bütün hizmetler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma prensibi ile hareket etmekteyiz. Bu doğrultuda yemek organizasyonu hizmeti fiyatları ekonomik bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Avantajlı fiyat seçeneklerimiz ile hem memnuniyeti sağlıyoruz hem de en uygun fiyat garantisini firma olarak sunuyoruz. Yemek organizasyonu fiyatlarını etkileyen bazı durumlar olabilmektedir. Talep edilen yemeklerin çeşidine göre ya da kaç kişiye yemek yapılacağına göre fiyatlarda değişkenlik gözlenebilir.Bu konuda daha net bilgilere sahip olabilmek için, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yemek Organizasyonu Hizmeti Avantajları

Sektörde sunduğumuz hizmetler ile adından söz ettiren bir firma olmaktayız. Lezzetli yemeklerimiz ve kaliteli servis elemanlarımız ile firma olarak avantaj sağlıyoruz.Yemek organizasyonu hizmeti son derece meşakkatli bir iş olduğu için, günler öncesindenorganizasyon için plan yapmaktayız. Bu noktada kaliteden ödün vermeden, kusursuz bir şekilde yemek hizmeti sunabilmek için özverili çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin düzenlediği organizasyonlara veya özel gecelere uygun yemek konseptlerimiz ile zengin yemek seçeneğini profesyonellik çerçevesinde sağlamaktayız. Yemek organizasyonu hizmeti avantajları hakkında bilgi almak istiyorsanız, dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Yemek Organizasyonu Hizmeti Nasıl Verilir?

Kaliteli bir yemek hizmeti sunabilmek için, kesintisiz bir hizmet sağlamaktadır. Bu noktada müşterilerimizin firmamıza ulaşarak randevu talebinde bulunmasının ardından, belirlenen gün ve saatte en iyi şekilde yemekorganizasyonu hizmeti verilir. Hizmet öncesinde bütün detaylar düşünülerek, bir plan yapılmaktadır. Bu plan dahilinde işlemler gerçekleştirilir ve organizasyonda herhangi bir sorunun ortaya çıkması engellenir. Profesyonel ekiplerimiz ile kaliteli ürünleri titizlik ile servis etme imkanını sizlere sağlıyoruz.Böylece firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini yüksek oranlarda sağlayabilmeyi başarıyoruz.

Sünnet Düğünü Yemek Organizasyonu Hizmeti

Bu sektörde sünnet düğünü yemek organizasyonu hizmetini başarılı bir şekilde yürütmekteyiz. Sünnet düğününde gerçekleşen organizasyonlar kadar yemekorganizasyonu da atlanmaması gereken ve önemli konulardan bir tanesidir. Zengin yemek seçeneğimiz ile yüzlerce kişiye aynı anda yemek verebilme fırsatını sizlere sunuyoruz. Sektör tecrübemiz ve profesyonelliğimiz sayesinde damak zevkinize en uygun olan yemekleri ortaya çıkarıyoruz. Çocuklarınız için en özel günlerden bir tanesi olan bugünde, taze, sıcak ve leziz yemeklerin misafirlerinize sorunsuz bir şekilde sunulabilmesini sağlıyoruz. Bununla birlikte hem profesyonel hem de güler yüzlü bir ekip ile çalışarak, müşteri memnuniyetini ortaya çıkarıyoruz. Sünnet düğünlerinde profesyonel bir yemek organizasyonu firmasından yardım almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz en doğru seçenek olacaktır.

Sünnet Düğünü Yemek Organizasyonu Hizmeti Fiyatları

Sünnet düğünlerinde yemek organizasyonu olarak profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmetleri ekonomik fiyat seçenekleri ile müşterilerimize sağlayarak, firma olarak avantaj sağlıyoruz. Sunduğumuz fiyatlar, müşterilerimizi büyük ölçüde memnun etmektedir.Her bütçeye uygun bir şekilde pratik çözümler üreterek, müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyelere çıkarıyoruz.Daha profesyonel bir hizmet sunabilme adına sünnet düğünü öncesinde firmamızı arayarak randevu talebinde bulunmanız gerekmektedir. Ardından en uygun fiyatlarda kusursuz bir yemek organizasyonu hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Düğün Yemeği Yemek Organizasyonu Hizmeti


Çiftler için en özel günlerden bir tanesi olan düğünlerde,en özel ve leziz yemekleri misafirlere sunabilmek oldukça önemlidir. Özellikle yemek organizasyonu atlanmalı ve bu konu hakkında profesyonel bir firmadan yardım alınmalıdır. Firmamız müşterilerimize düğün yemeği organizasyonu kapsamında, profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Aynı anda pek çok kişiye yemek hizmeti sunabilme yeterliliğine sahip bir firma olarak, kaliteyi ortaya çıkarıyoruz.Yemek hizmeti kapsamında geniş ürün seçeneğini siz değerli müşterilerimiz için sunuyor ve memnun kalabileceğiniz bir hizmet sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma prensibini benimsiyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Misafirlerinize bu özel gününüzde unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatmak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ardından uzman ekiplerimiz profesyonel bir servis hizmeti ile usta aşçılarımızın elinden çıkan yemekleri misafirlerinize sunacaktır.

Düğün Yemeği Yemek Organizasyonu Hizmeti Fiyatları

Firmamızı arayarak düğünlerinizdeki konuklarınız için uzman bir destek sağlayabilirsiniz. Bu alanda sunduğumuz ekonomik fiyatlar ile sektörde öncü firmalar arasında yer almaktayız. Düğün yemeği organizasyonlarında,müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek fiyatlar belirliyoruz. Bu noktada düğün yemeği fiyatlarını etkileyen bazı durumlar olmaktadır. Müşterilerimiz tarafından seçilen yemeklerin tarzı ya da çeşidine göre fiyatlarda artış gözlenebilir. Ayrıca kaç kişiye yemek sunulacağı ise fiyatların artışını sağlamaktadır. Bu konuda net bir bilgiye sahip olabilmek için, firmamızı aramanız gerekir. Düğün yemeği kapsamında kaç kişiye hizmet götürüleceği konusunda ve hangi tarz yemeklerin sunulması isteniyorsa, detaylı bir şekilde bilgi verilmesi önemlidir. Ardından firmamız en uygun fiyat seçeneğini sizler için sunacaktır. Firmamız ile anlaşma sağlayarak, ekonomik fiyatlar ile sunulan düğün yemeği organizasyonunu, kaliteli bir şekilde konuklarınıza sunabilme fırsatını elde edebilirsiniz.

Profesyonel Yemek Organizasyon Hizmeti

Sektörde yemek organizasyonu alanında öncü bir firma olarak, müşterilerimize avantaj sağlamaktayız. Profesyonel olan aşçılarımız ve servis elemanlarımız ile memnuniyetinin üst seviyelere çıkarıldığı bir hizmet sunuyoruz. En leziz yemekleri taze ve sıcak bir şekilde müşterilerimize sunuyor ve unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatıyoruz. Bu alanda sunduğumuz profesyonel hizmetlerden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızı kullanarak firmamıza ulaşım sağlamaktır. Ardından ekiplerimiz belirlenen gün ve saatlerde, kusursuz bir şekilde yemek organizasyonunu sunacaklardır.

Yemek Organizasyon

1999 yılından bugüne kadar onlarca farklı bireysel ve kurumsal yemek organizasyon hizmeti ile adından bahsettiren Adil Organizasyon olarak; her türlü davet, etkinlik, kutlama, vb. organizasyonlarınız için profesyonel catering hizmeti vermekteyiz.

İstanbul yemek organizasyonunda temel prensibimiz ekonomik fiyat politikası, hijyen, doğal ve kaliteli ürünler, bol menü seçeneği ve özelleştirilebilir menü içerikleriyle eksiksiz bir organizasyon hizmeti sunmaktır.

Yemek Organizasyon Şirketi

Sektörün öncü firmalarından birisi olan Adil Organizasyon, resmi olarak faaliyet gösteren, organizasyon hizmetlerine ait gerekli yasal belgeleri barındıran, köklü bir kuruluştur. İstanbul genelinde tüm özel etkinlik ve organizasyonlarınızda, davetlilerinize ikram edebileceğiniz leziz menülerle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yemek organizasyon şirketi olarak tüm faaliyetlerimizde; cazip fiyat seçenekleri ve bol alternatifli menülerle İstanbul'da en çok tercih edilen firmalardan birisi konumdayız.

Toplu Yemek Organizasyonu

Davetlerinizde toplu yemek ikramında bulunmak için Adil Organizasyon'u tercih edebilirsiniz. Damat tadınıza hitap edecek birçok farklı menü seçeneği ile dilerseniz servis elemanı dahil, dilerseniz yalnızca paketli menülerimizle bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Davetli sayınıza uygun olarak hijyenik ortamda, tamamen doğal ve katkısız olarak hazırlanan menülerimiz, en özel etkinliklerinizde misafirleriniz için cezbedici olacaktır.


Yemek Organizasyonu Menüleri

Yemek organizasyonunda tercih edebileceğiniz menüler: etli ve tavuklu pilav, mevsimlik salata, baklava, ayran, kapalı poşette dilim ekmek, paket su şeklindedir. Ayrıca etli pilav, patates püresi, salata, içecek, su ve tatlı gibi farklı menü seçenekleri de sunmaktayız. Bütçenize ve davetli sayınıza göre dilediğiniz bir menüyü seçebilir, davet gününde organizasyonlarınızda servis elemanlarımız tarafından dağıtılmasını talep edebilirsiniz. Ayrıca yemek organizasyon hizmetinde kapalı menülerde (kapalı tabildot) de yemek siparişi verebilirsiniz. Servis elamanlarımız dilerseniz düğün, sünnet düğünü ve nişan gibi etkinlikleriniz için tuttuğunuz salonda, dilerseniz adresinizde yemeklerin dağıtımını gerçekleştirebilir.

Hemen yemek organizasyonu siparişi vermek, fiyatlar hakkında bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için 0 535 227 91 25 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Yemek Organizasyonu İstanbul

Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası'nda hemen her ilçe ve semtte verdiğimiz yemek organizasyon hizmetimizle daima yanınızdayız. Profesyonel bir organizasyon şirketiyle çalışmak, özel etkinlikleriniz için davetlilerinize güzel bir gün sunmanıza ve bu çetrefilli süreçte uzman bir firma desteğiyle yükünüzü azaltmanıza yardımcı olacaktır. Yemek organizasyonu İstanbul ve tüm semtleri için;

  • Sünnet yemek organizasyonu
  • Düğün yemek organizasyonu
  • Nişan yemek organizasyonu
  • Mevlüt yemek organizasyonu
  • Doğum günü yemek organizasyonu
  • Bireysel yemek organizasyonu
  • Kurumsal yemek organizasyonu
  • Şirket yemek organizasyonu

Ve daha birçok farklı organizasyon türünde sizlere hizmet vermekteyiz.

Yemek Organizasyon Fiyatları

Adil Organizasyon olarak bizi rakiplerimizden ayıran en önemli fark, 33 yıllık sektör deneyimi ve rekabetçi fiyat politikalarıdır. Müşterilerimize en iyi fiyatları sunuyor ve tüm organizasyonlarınız için eksiksiz bir catering hizmeti sunuyoruz. Yemek organizasyon fiyatları 50 kişilik, 100 kişilik, 200 kişilik, 300 kişilik veya özel kişi sayısına göre, yani davetli sayısına göre belirlenmektedir. Ayrıca seçilen menüler de fiyatlar üzerinde farklılığa neden olmaktadır. 0 535 227 91 25 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçerek, organizasyonlarınız için detaylı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Düğün Yemek Organizasyonu

Evliliğe adım atacağınız bu kutlu günde, davetlilerinizle birlikte damak tadınıza uygun, lezzetli ve taptaze menüleri tatmanız için özel düğün yemek organizasyonu hizmeti sunuyoruz. İstanbul'un Anadolu ve Avrupa Yakası'ndaki tüm semtlerinde, düğün ve benzeri organizasyonlarınız için kapsamlı catering hizmeti vermekteyiz. İstenilen kişi sayısına göre hazırlanan menüler, tamamen doğal içeriklerden, taze mamullerden ve istediğiniz yemek çeşitlerinden oluşmaktadır.

Sünnet Düğünü Yemek Organizasyonu

Sizin ve evladınız için son derece özel olan sünnet düğünü için dilerseniz her şey dahil sünnet organizasyon hizmetimizden, dilerseniz yalnızca sünnet düğünü yemek organizasyonu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Dini inançlarımız gereği böylesine özel günler, kalabalık gruplar şeklinde, 7'den 70'e herkesin davetlisi olduğu bir etkinlik şeklinde gerçekleştirilir. Eş, dost, komşu, akraba ve tanıdık hemen herkesin davet edilebileceği bu manevi günde, yemek ikramında profesyonel bir firma desteği size önemli bir avantaj sunacaktır. Tavuklu pilav, ayran, su, tatlı, etli pilav, içecek çeşitleri, vb. pek çok farklı menü ve yemek seçeneği ile sünnet düğünü organizasyonlarınız için catering hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Yemek Organizasyon

Adil Organizasyon olarak, İstanbul'un tüm noktalarında, her türlü etkinlik ve davetiniz için İstanbul yemek organizasyon hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti, kaliteli ve kusursuz catering hizmeti ve uygun fiyat seçenekleri gibi faktörler, firmamızın sektörde lider konumda olmasının başlıca nedenlerindendir. Siz de mutlu müşterilerimiz arasında yer almak ve İstanbul'un en çok tercih edilen organizasyon firmasından hizmet almak için hemen 0 535 227 91 25'i arayarak dilediğiniz gün ve saat için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

2022 Yemek Organizasyon Fiyatları

2022 yaz sezonuna yaklaştığımız bu günlerde, hayalini kurduğunuz etkinliklerin kusursuz olmasını ve profesyonel bir organizasyon firması tarafından yönetilmesini talep ederek önemli bir avantaj yakalayabilirsiniz. Son derece zor ve yorucu bir meziyet olan yemek dağıtımı ve servisinde, profesyonel bir firma desteği alarak, gününüzü çok daha rahat hale getirebilirsiniz. 2022 yemek organizasyon fiyatlarında bütçenizi sarsmayacak rakamlarla hizmet vermekteyiz. Detaylı fiyat bilgisi için hemen bizimle sitemizde yer alan iletişim numaralarını kullanarak irtibata geçebilirsiniz.

100 Kişilik Yemek Organizasyon Fiyatı

Gösterişli, lezzetli, sıcak ve taze menülerle davetlilerinize unutulmaz bir gün yaşatmak istemez misiniz? Sizi özel ve önemli organizasyonlarınız için yemek derdinden kurtaracak hizmetimizle, dillere destan bir etkinliğe imza atabilirsiniz. 100 kişilik yemek organizasyon fiyatı, 200 kişilik yemek organizasyon fiyatı ve talep ettiğiniz özel kişi sayısına göre yemek organizasyon fiyatları için bizimle iletişime geçerek net bilgi alabilirsiniz.

SSS

Yemek Organizasyonu Fiyatları Nedir?

Yemek organizasyon fiyatları, seçtiğiniz menüye, kaç kişilik yemek sipariş vereceğinize ve konumunuza göre değişkenlik göstermektedir. Adil Organizasyon iletişim hattı 0 535 227 91 25 numaralı telefonu arayarak, net fiyat bilgisi alabilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Nerelere Yemek Organizasyon Hizmeti Veriliyor?

İstanbul içi tüm semtlere (Anadolu ve Avrupa Yakası) yemek organizasyon hizmeti verilmektedir. Menülerimiz seçiminize özel olarak oluşturulur.

Yemek Organizasyonuna Her Şey Dahil mi?

Müşterilerimizin özel organizasyon ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok hizmeti sunmaktayız. Buna yemek organizasyonu, servis hizmeti, düğün ve sünnet düğünü organizasyonu, kutlama, açılış organizasyonu, kurumsal organizasyonlar ve daha onlarca farklı organizasyon türü dahildir. Her şey dahil yemek organizasyon paketlerimiz de bulunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yemek Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Yemek organizasyon hizmetinde en önemli detay, yemeklerin hijyenik ortamda, kaliteli mamuller kullanılarak talep edilen kişi sayısına göre hazırlanması, sıcak ve taze olarak servis edilmesidir. Adil Organizasyon olarak yılların verdiği deneyim ve tecrübeli çalışanlarımızla tüm organizasyonlarınız için kusursuz catering hizmeti vermekteyiz.

Yemek Organizasyonu Hizmetine Servis Elemanları Dahil mi?

Bizlere ulaştığınız anda, talep ettiğiniz hizmetlere göre fiyatlandırmalar değişmektedir. Şayet yemek organizasyon hizmetinizde servis elemanı talebinde bulunursanız, organizasyonun gerçekleştirileceği gün ve saate, servis elemanlarımız sıcak ve taze olarak hazırlanan menüleri davetlilere servis edecektir.


Yemek organizasyonu hizmeti kapsamında uzun yıllardan beri bu alanda profesyonel ve kapsamlı bir hizmetin verilmesi için çalışmalar sürdürmekteyiz.

Yemek Organizasyonu Resimleri