Kiş Aylarinda Toplanti Ve Bir Çok Organizasyonlarda İsitici Kiralama Hizmeti Vermekteyiz

Palmiye Soba Kiralama

Palmiye soba kiralama ekonomik açıdan uygun seçeneklerle sizlere sunulmaktadır. Fiyatlandırma ve hizmet kalitesi bakımından maksimum verim sunuyoruz.

Palmiye soba kiralama süreci işletmeniz veya diğer alanlar için büyük fayda sağlayabilir. Kullanım amacı ve ortama katkıları bakımından soba kiralama çözümlerinize yanıt vermekteyiz. Sobaların dış mekanlarda kullanılanları içerisinden kendi seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Dış Mekan Isıtıcı Kiralama

Dış mekanlarda ısıtıcılara ayrıca ihtiyaç bulunmaktadır. Hava şartlarının etkisi düşünüldüğünde bir işletme için, kendi bahçeniz için vs. ısıtıcılar konforlu zaman geçirmenizi kolaylaştıracaktır. Isıtıcıların kendisi dayanıklı yapıda özelliklere sahip özel ürünlerdir. Dilediğiniz süre kadar ısıtıcılardan kiralayabilirsiniz.

Dış mekanların çeşitlerine daha çok detay verilirse bir bahçede düzenlenen etkinlikler akla gelebilir. Özellikle soğuk, mevsim geçişi olarak bilinen havalarda bu ısıtıcıları etkinlik süresi kadar kiralayabilirsiniz.


Bir restoranın bahçesinde sınırlı süre için ek ısıtıcı gerekiyorsa kiralama işlemi yapabilir ve ısınma sorunlarını ortadan kaldırmış olursunuz. Kafe bahçesi, içeride bir bölüm vs. için ısıtıcıları kullanabilirsiniz.

Bir hastane bahçesinde bu tür ısıtıcılar özellikle ek durumlarda gerekebilir. Hasta bakım yerlerinde ek olarak iç mekanlarda ısıtıcı desteğine ihtiyacınız olabilir. Her daim hastanelerinizde size destek olmayı amaçlamaktayız.

Yemekli etkinliklerin yapıldığı alanlarda dış mekan ısıtıcı kiralama büyük çadırlar içerisinde ısıtıcılar büyük avantaj sağlayabilmektedir. Isınması zor olan büyük çadırlarda konforlu bir şekilde yemek yiyebilir, misafirlerinizi de ağırlayabilirsiniz.

Mantar Soba Kiralama

Mantar sobaların tanımını yapmak gerekirse görsel açıdan üretimi mantara benzeyen ısıtıcılardır. Sobaların kendi içinde birçok modeli olduğu için dikkat edilmesi gereken farklı ayrıntılar da olabilir. Mantar soba modellerimizden kiralamak için başvurularınızı dilediğiniz sayıda yapabilirsiniz.

Dekorasyon açısından mantar sobalar son derece güzel bir görüntü vermektedir. Ortamlarda metalik görüntüsü olan farklı renklerde ısıtıcılar dekorasyona önemli katkılar sağlamaktadır. Soba kiralama hizmetlerimiz beklediğiniz görselleri yanıtlayan çözümler sunar.

Bir işletmenin ısıtıcı dekorasyonu ile farklı ortamların dekorasyonları ısınacak alana ve yerleşime göre değişebilir. İşletmelerde oturma alanları ve ısıtıcı mesafesi dikkate alınmalıdır. Büyük alanların içinde etki alanının hesabı ardından belirli aralıklarla doğru yerleşim olmalıdır. Soğuk kaçağı olan yerlerde iç alanı ısıtmaya odaklanmak daha avantaj sağlayabilir.

Bir alanda soğuk kaçaklarının önüne ısıtıcıları koymamanız önerilir. Boş yere ısıtıcı kullanımı anlamına gelebilecektir. Dolayısıyla oturulacak alanların yakınlarına ısıtıcıları koyabilirsiniz. Dışarıdan gelen soğuk havayı engellemek için daha farkı sağlam yöntemler kullanmalısınız.

Dışarıdan gelen ve içerinin ısıtıcıyla da ısınmasını engelleyen durumlar için fermuar bozuklukları onarılabilir. Kalın naylon kaplama alanlarda yırtık yerleri onarabilirsiniz. Pencere kenarlarına kapatıcı süngerler de avantaj sağlayacaktır.

Mantar soba kiralama hizmetlerimizde bir maç izleme alanı son derece güzel görünebilmektedir. Kapalı maç izleme yerleri, yarı açık yerler vs. içerisinde konforlu bir seyir sağlanmış olacaktır. Sobaların yapısı son derece dayanıklıdır ve kiralama yapan firma ve kişileri memnun edebilir.

Isıtıcı Kiralama Fiyatları

Isıtıcıların türlerine göre fiyatlarını değerlendirebilir ve kiralayabilirsiniz. Firmamızda kiralama koşulları detaylı olarak sizlere aktarılmaktadır. Soba modellerimizi görerek dilediğiniz seçeneği istediğiniz süre boyunca ekonomik şekilde kiralayabilirsiniz.

Kaç tane ısıtıcı kiralayacağınıza karar verirken bazı detaylara bakılabilir. Örneğin alan ve ısınma kapsamı açısından metre hesabı yapabilirsiniz. Isıtıcılarda ısıtma kapasitesi model özelliklerine göre değişebilmektedir. Isıtıcı kiralama fiyatları da bu açıdan değişmektedir.

Isıtıcı modelleri ne kadar yeni ve verimli olursa fiyat farkı olabilmektedir. Isıtma kapsamı daha çok olan mekanizmaların kiralama fiyatlarında da değişiklikler olabilmektedir.

Soba kiralamada ısıtıcı mekan zeminine göre seçilebilir. Örneğin açık havada zemin de betonsa ve ısıtmayan türden bir durum varsa soğuk kırılması daha da zor olabilecektir. Soba kiralama yaparken kapalı yerlerde daha az soba kiralayabilirsiniz. Açık mekanlarda bölgesel ısınmayı sağlamak üzere verim artacaktır. Sayı ile paralel fiyatlar da değişecektir.

Bir firma olarak ısıtıcı kiralama fiyatları düzenli alınan hizmetlerle beraber anılıyorsa uzun vadeli belirli bir fiyattan sözleşme olabilmektedir. Uzun vadeli sözleşmelerde daha da ekonomik kiralama çözümleri bulabilirsiniz.

Ürünlerimizin her biri yüksek kalitede ısıtma kapasitesi olan sobalardır. Renk ve tasarımda hangisini seçerseniz anında uygulama yapabilirsiniz. Kiralama yapmadan önce hangi alanda kullanım olacağına dair hesaplama yapılması faydalı olacaktır. Ekonomik açıdan da zarar görmeden sobalarınızı ölçüyle yerleştirebilirsiniz.

Açık Hava Isıtıcı Kiralama

Açık hava ısıtıcı kiralama hizmetlerimiz yüksek verimli bir çözüm amacı taşımaktadır. Açık havada olan her yerde mantar ısıtıcılar vs. konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Başvurularınızı yaparken açık havada olacak tüm detayları firmamıza aktarabilir ve en doğru sonucu bulabilirsiniz.

Açık havada yapılan sosyal etkinliklerle kapalı alandaki etkinlikler ortam iklimlendirmesini etkilemektedir. Sıcaklığın kontrol edilmesi bakımından kapalı yer daha avantajlı olacaktır. Açık havada bulunan yerlerde bölgesel olarak daha fazla sayıda ısıtıcı kiralaması yapabilirsiniz.

Açık havda palmiye soba kiralama yapmadan önce kişi sayısını mutlaka dikkate almalısınız. Kaç kişilik açık hava alanı kullanılacaksa alan başına düşen kişi sayısı ve alan büyüklüğü kapsamında işlemler olmalıdır.

Bir konser alanı düşünülürse, sobaların başında 5-9 kişilik ısınma alanı olacağı varsayılabilir. Bu kapsamda sayı belirleyebilir ve palmiye sobalar istenen sıcaklığı yayacaktır. Ortam özellikleri karlı bir yerse daha sık şekilde ısıtıcı koymanız önerilir.

Karlı alanlarda güneşli bir açık hava yeri varsa ısıtıcı koyacağınız alanlar azalabilir. Tersine rüzgarlı bir yerde kar da varsa ısıtmak çok daha zor olacaktır. Kendinizdeki ısıtıcılara ek olarak kiralama yapabilir ve avantaj sağlayabilirsiniz.

Palmiye Diş Mekan Soba

Palmiye sobaların yapıları uzunlamasına teknik özellikler göstermektedir. Uzun, üst bölümden sıcaklığı yatay şekilde ileten hafif mantar yapısı bulunmaktadır. İç bölümünde yanan kısımdan yayılan sıcaklık maksimum verime ulaşılmasını sağlamaktadır.

Isınmayı daha iyi hale getirmek için dış mekan ısıtıcılarına ek diğer faktörleri de mutlaka değerlendirmelisiniz. Bazı yerlerde yapının kendi özelliği nedeniyle ısınma daha zor hal alabilir. Palmiye dış mekan soba arayışınızda bu tür yönlendirmeler için de ekibimize sorularınızı iletebilirsiniz.

  • Renkleri seçerken gri, yeşil, kırmızı gibi ısıtıcıları ortamlarınızda kullanabilirsiniz. Dekorasyona katkı amacı genellikle işletmelerde daha öne çıkacaktır. İsteğe göre kendiniz de renk uyumu değerlendirmesi yapabilirsiniz.
  • Palmiye soba kiralaması yapacaklar için teknik anlamda bilgilendirme sunulmaktadır. Merak ettiğiniz cevapları bulmak üzere başvurularınızı aşamalı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • İletişim bilgilerimiz üzerinden ön bilgilendirme, talepleriniz hakkında görüşme yapabilirsiniz. Her talepteki durumlar farklılık gösterebilecektir.
  • Ekibimiz hangi sosyal alanlarda ne kadar alana ısıtıcı sağlanacağı konusunda detayları aktaracaktır. Ölçümler ve ısıtıcının kapasitesine yönelik geniş kapsamda bilgi alabilirsiniz.
  • Isıtıcıların kullanımı esnasında güvenlikle alakalı nasıl uygulamalar olması gerektiğine bakılmalıdır. Cihazdan ve kullanımdan kaynaklanan sorunları engellemek üzere yönlendirmeleri alabilirsiniz.
  • Firmamızda kullanılan tüm ısıtıcıların bakımları düzenli olarak yapılmakta, sorunsuz şekilde kiraladığınız yere gönderilmektedir. Alan bilgilerini karar vermeniz ardından verebilir ve işlemleri sürdürebilirsiniz. Yer kalmaması gibi olasılıklara karşı önceden yer açma işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Palmiye soba kiralama hizmetlerini alırken yerleşim olacak alan çevresinde plastikten malzemeler olmamasına dikkat ediniz. Kolay eriyebilecek malzemeleri soba civarında bekletmemelisiniz. Kiralamadan alacağınız verimi maksimum düzeye getirmeyi amaçlamaktayız. Yeni hizmetlerde daha iyi kiralama yapabilmek adına görüşlerinize önem vermekteyiz.

Palmiye Soba Kiralama - Mantar Soba Kiralama - Piramit İsitici Kiralama Resimleri