Bardak Çorba İkrami yapmaktayiz mobil aracimizile tum organizasyon larda ve tum etkinliklerde sizlere hizmet vermekteyiz degerli muşterilerimiz

Bardak Çorba İkrami

çorbaci olarak tum ilçelerde hizmet vermekteyiz degerli etkinlik sahipleri sizlere agizlerda unutulmaz lezzetler ve tat birakmak için ustalarimizin harika çorbalarindan tatmak istermisiniz

Çorba Menüsü


mercimek çorbasi - yayla çorbasi - ezogelin çorbasi - işkenbe çorbasi - domates çorbasi - tavuk suyu çorbasi

İstege Gore Çorba Yapilmaktadir


Mobil çorba arabasi Aracimiz ile sizlere harika tatlar yapmaktayiz soguk havalarda ve dizi çekimlerinde diş mekna kadinlar matinesi 23 nisan mezuniyet torenleri cenaze ve cami cadde hayir ve ikram amaçli çorba çeşmesiikrami bir çok etkinliklerinizde çorba

tagitimi sicak sicak dagitim yapmaktayiz sizlerde bizleri arayin ve bu organizasyonlarda bilgi aliniz çorba dagitim yapan firmalar çorba yapan şirketler çorba firmasi olarak Adil Organizasyon

Kalitesinde Bir Hizmet Alicaksiniz çorba ikrami almak için bizleri arayiniz istediginiz yerde mobil aracimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz istanbul bir çok ilçelerine aracimiz ile ustalarimiz ile sizlerle beraberiz çorba firmasi çorba şirketi ikrami fiyatlari

Bardak Çorba Dağıtımı

Soğuk kış günlerinde hayır işlemek, adağınızı en iyi şekilde gerçekleştirmek için bardak çorba dağıtımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kültürel olarak milletimiz hayır işlemeyi, adağını diğer insanların hayır dualarını alacak şekilde gerçekleştirmeyi seven bir millettir. Milletimizin bu yardımsever kimliği günümüzde karnını doyurmakta zorlanan ve yaşam mücadelesi veren insanlara yardımcı olmaktadır.Günümüzde pek çok farklı hayır dağıtım hizmeti olsa da, aç insanların karnını doyuracak ve soğuk kış günlerinde insanların içini ısıtacak bir hizmet olan bardakta hayır çorba dağıtımı hizmeti pek çok kişinin tercih ettiği bir hizmettir. Seyyar ve mobil araçlarımızla istediğiniz konum ya da konumlarda insanlara çorba dağıtabileceğiniz bir hizmet sunan firmamız ile hemen irtibata geçerek hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hem ekonomik fiyatlar ile daha fazla insana ulaşma şansına sahip olabilir hem de lezzetli ve doyurucu çorbalar ile işlediğiniz hayrın en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil Seyyar Çorba Dağıtım Arabalar

Günümüzde hem ekonomik sıkıntılar hem de kış günlerinin çetrefilli soğukları hayır işlemek isteyen vatandaşlarımızın mobil seyyar çorba dağıtım arabalar ile çorba dağıtım hizmetinden yararlanmak istemesini sağlamaktadır. Her ne kadar lokma, tatlı gibi hayır hizmetleri olsa da insanların hayır duasını en içten şekilde almanızı sağlayacak çorba dağıtım hizmetimiz pek çok açıdan çok daha cazip bir hizmettir. Sizlere sunduğumuz hizmetimizle istediğiniz yerde ve konumda istediğiniz çorbanın dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Yaşadığınız il ya da ilçede ya da çok daha farklı bir konumda yoksulluk çeken insanların karnını doyurarak sevap işlemek istiyorsanız bardak çorba İstanbul ilinin her semtinde sunduğumuz bir hizmettir. Dilediğiniz çorbayı seçerek dilediğiniz kadar kişiye çorba dağıtımı yapabileceğiniz hizmetimiz aynı zamanda son derecede ekonomiktir. Adağınızın ya da işlemek istediğiniz hayrın en iyi şekilde insanlara ulaşmasını sağlayan hizmetimiz insanların hem karnını hem de ruhunu doyuran bir hizmettir.

Sıcak Bardak Çorba Dağıtımı

Yoksullukla mücadele eden, karnını doyurmakta zorlanan sayısız insan vardır. Bu insanları özellikle de soğukların geldiği sonbahar ve kış aylarında bir bardak sıcak çorba ile mutlu etmekten daha iyi bir yol yoktur. Hem pratik hem de geniş kapsamlı sıcak bardak çorba dağıtımı hizmetimiz dilediğiniz kadar insana hayrınızın dokunmasını sağlayan bir hizmettir. İkram olarak sunduğumuz çorbalarımız insanların hayır dualarını almanızı sağlamakla kalmamakta; aynı zamanda hayırlı bir işe vesile olduğunuz için yüreğinizin minnetle dolmasını sağlayan bir hizmettir.

İstanbul'da dilediğiniz her yerde dağıtım imkanı sunduğumuz hizmetimiz özel araçlarımızda, İstanbul'un yakını uzağı fark etmeksizin sunduğumuz bir hayır işidir. Sizlere sunduğumuz hizmetimizde çorba çeşitlerimiz de oldukça boldur. Genel olarak bardak çorba İstanbul hizmetimizde dağıttığımız çorbalar arasında:

· Mercimek çorbası

· Yayla çorbası

· Domates çorbası

· Ezogelin çorbası gibi pek çok farklı çorba çeşidi bulunmaktadır.

Hizmetimiz sadece bu çorba çeşitleri ile de sınırlı kalmamakta; dilediğiniz her çorba çeşidinde çorba pişirmekteyiz. Aynı zamanda daha karın doyurucu olmasını isterseniz çorbanın yanında ekmek de sunduğumuz hizmetimizden yararlanmayı düşünebilirsiniz.

Bardak Çorba İstanbul

Hem lezzetli hem de doyurucu çorba çeşitleri ile verdiğimiz mobil seyyar çorba dağıtım arabalar hizmetimiz sadece tek bir konum ile sınırlı kalmayacağınız bir hizmettir. Dilerseniz sadece tek bir noktada dilerseniz İstanbul'un pek çok farklı noktasında yararlanabileceğiniz bir hizmet olan çorba dağıtım hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken kaç kişiye ulaşmak istediğiniz, hangi çorba ya da çorbaların dağıtılmasını istediğiniz ve hangi konumda ya da konumlarda hizmetin sunulmasını istediğinize dair bilgileri bizimle paylaşmak olacaktır. Bu bilgilerin ardından hayrınız için ayırdığınız bütçeye göre sıcak bardak çorba dağıtımı hizmetimizi en iyi şekilde insanlara ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

İstanbul'un kalabalık nüfusu gün geçtikçe insanların yaşam mücadelesini daha zor bir hale getirmektedir. Yaşlıların, çocukların, geçim sıkıntısı çeken insanların hayır duasını almak istiyorsanız yararlanabileceğiniz en makul ve mantıklı fikirlerden birisi de bardak çorba dağıtımı hizmetinden yararlanmaktır. Hizmetimiz ile ulaşabileceğiniz maksimum insana ulaşmanızı ve hayrınızın en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlayan, sağduyulu ve yardımsever bir hizmet sunmaktayız.

İkram Çorba Mobil Çorba

İnsanlara soğuk ve amansız kış günlerinde yapabileceğiniz en büyük iyilik şüphesiz ikram çorba mobil çorba hizmeti ile onlara sıcak ve lezzetli çorbalar sunmaktır. Sizlere sunduğumuz hizmetimiz pek çok açıdan oldukça avantajlı bir hizmettir. Hizmetimizin avantajları arasında:

· Ekonomik Bir Hizmettir: Hayır işlemek istediğinizde hayrınızın olabildiğince fazla insana ulaşmasını istemeniz son derecede doğaldır. Bu isteğinizin farkında olarak sizlere sunduğumuz hizmetimizin fiyatlarını olabildiğince ekonomik tutuyoruz. Malzeme fiyatının yanında oldukça düşük emek ücreti alarak hayrınızı en iyi şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

· Lezzetli Çorbalar Pişiriyoruz: Bir bardak çorba dağıtımı hizmetinden yararlanırken en çok dikkat etmeniz gereken nokta malzemeden kaçmayan, hijyenik bir ortamda yemek hazırlayan ve taze ürünleri insanlara ulaştıran güvenilir bir firmaya ulaşmak olmalıdır. Her gün taze pişirdiğimiz, en kaliteli malzemeleri kullanarak hijyenik bir ortamda hazırladığımız çorbalar hayır adı altında bu işi ticarete dönüştüren insanların sizi kandırmasının önüne geçmektedir.

· Hızlı Bir Hizmet Sunuyoruz: Programımıza göre sizi aşırı bekletmeden hayrınızın kabul edilmesi için en hızlı şekilde dönüş sağlıyor; dilediğiniz gün ve saatte hizmetimizi sunuyoruz. Bu sayede hem beklemenizin önüne geçiyor hem de hayrınızı en kısa sürede insanlara ulaştırıyoruz.

· Müşteri Memnuniyeti Odaklıyız: Sizlerin hayır işinizden en iyi manevi tatmini yaşamanız için tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda çalışıyoruz. Bunun için de bardakta hayır çorba dağıtımı hizmetimizi sunarken istediğiniz çorba çeşidini, dilediğiniz kadar kişiye istediğiniz konum ya da konumlarda dağıtıyoruz. Bu sayede tam anlamıyla istediğiniz bir hizmetten yararlanmanızı mümkün kılıyoruz. Hizmet sunduğumuz sayısız müşteri bizim hizmetimizden memnun kalmakta ve çevresindekilere önermektedir. Sadece bu bile işimizde ne kadar iyi olduğumuzu kanıtlar niteliktedir.


Bardakta Hayır Çorba Dağıtımı

Dilerseniz İstanbul'un en çok ekonomik zorluk çekilen bölgelerinde isterseniz yaşadığınız yerde komşularınıza sunacağınız ikram çorba mobil çorba hizmetimiz tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenen bir hizmettir. Hizmetimizden yararlanmak için:

1. Öncelikle irtibat numaramızdan bizimle iletişime geçerek istediğiniz hizmet hakkında bilgi verin.

2. Bütçeniz, hizmetin nerede sunulmasını istediğiniz, hangi çorba çeşidi ya da çeşitlerinin dağıtılmasını arzuladığınızı bizimle paylaşın.

3. Daha sonra hem sizin için hem de bizim çalışma programımıza en uygun gün ve saatte hizmetimizi sunmak için bizimle anlaşın.

4. Tam anlaşılan gün ve saatte istediğiniz mekanda çorba dağıtımı yapan firmamızın hizmeti ile işlediğiniz hayrın en iyi şekilde değerlendirildiğini düşünerek manevi açıdan gönlünüzü ferah tutun.

İşte hizmetimizden yararlanmak bu kadar kolay! Mobil araçlarda sunduğumuz hizmet ile İstanbul'un merkezi – şehir alanı dışı demeden sizlere sunduğumuz kaliteli, özenli, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı, hayrınızın en iyi şekilde insanlara ulaşmasını sağlayan hizmetimiz için hemen bize ulaşın. Yapacağımız görüşmede bardak çorba dağıtımı hizmetimizle ilgili olarak aklınıza takılan soruları sorabilir; dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar kişiye hayır işlemenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Bardak Çorba İkrami Resimleri