Bahçelievler Sünnet Organizasyonu

İslam dinimize göre belli bir şartlar ve kuralları vardır. Dinimizde erkek çocuklar için sünnet yapılması şart olan bir küçük operasyondur. Erkek çocuğu olan herkes, çocuğunu belli bir yaş aralığında sünnet yaptırmak zorundadır. Sünnet genelde ülkemizin her yerinde farklı adetlerde düğün niteliğinde yapılmaktadır. İstanbul'un Beykoz ilçesinde erkek çocukları olanlar değişik organizasyonlarda sünnet düğünü yaptırırlar.

Ülkemizde ve diğer İslam ülkelerinde erkek çocuğu olanlar İslam dininin şartı olarak sünnet yaptırırlar. Sünnet her ailenin istediği türde yaptırabilir. Standart İslami usulde veya modern olarak çocuklarına sünnet organizasyonu düzenlerler. Sünnet organizasyonu olarak, sünnet düğünü yapan herkese gereken en iyi organizasyon hizmetini vermektedir.BahçelievlerSünnet Organizasyonu

Bahçelievler Sünnet Organizasyonu Nasıl Yapılır?


Bahçelievler'de oturan çoğu insanlar erkek çocuklarına farklı organizasyonlarda sünnet yaparlar. İslam dinine göre belli yaşa gelmeden erkek çocuklarının sünnet edilmesi gerekir. Sünnet düğünü maliyetinden ailenin üstlenemeyeceği faaliyet olduğundan Bahçelievler sünnet organizasyonu olan firmamızdan görüşme sağlarlar. Sünnet düğünü organizasyonunda ilk önce mekânın seçilmesi gerekmektedir. Sonrasında sandalyelerin mekânın süslenmesi, sahne kurulumu gibi işlemleri yapılmaktadır.

Masaların dizaynı belirlenir ve sünnet çocuğunu nerede oturacağı ayarlanır. Tüm işlemlerden sonra sünnet çocuğuna kıyafet seçilir. Tabii ailenin ve diğer fertlerinde sünnet düğününde şık olması gerekmektedir. Düğün için önceden tutulan çalgıcılar ayarlanır. Misafirlerin gelmesiyle palyaçolar sünnet çocuğu için güzel gösteriler yapar. Bu şekilde güzel eğlenceli düğün gerçekleşir.


BahçelievlerSünnet Organizasyonu

Sünnet Düğün Organizasyonunda Neler Bulunur?


Sünnet düğünü dinimizin ve geleneklerimizin arasında en çok önem verdiğimiz farklı organizasyon türüdür. Birçok aile sünnet düğünlerinde her şeyin kusursuz olmasından yanadır. Bu nedenle sünnet düğünlerinde ve diğer günlerde uzman organizasyon şirketleri ile çalışmak önemli bir detaydır. Bahçelievler sünnet organizasyonu olarak düğünün düzenlemesinde belli yapılması gereken işler vardır.

Sünnet düğünü çocuklar için yapıldığından onların eğlenmesine dair en gösterişli organizasyonun yapılmasına özen gösterilir. Bunun için ilk olarak organizasyona uygun olan sünnet tahtının olmasıdır. Bunun peşinden palyaço, animasyon ekipleri, oyunlar, hediyeler, ikramlıklar ve İslami sünneti içerisinde fazlası olarak yapılmaktadır.BahçelievlerSünnet Organizasyonu

Bahçelievler Sünnet Organizasyon Hizmetleri


Bahçelievler sünnet organizasyonu olarak sizlerin istekleriniz doğrultusunda çocuklarınız için en iyi hizmeti vermekteyiz. İslami veya geleneksel sünnet düğün organizasyonunda sunduğumuz hizmetlerde hoca tarafından sunulan Kur'an-ı Kerim okunuşu, sünnet tahtı, Yeniçeri askerinin getirilmesidir. Takı takılması faaliyetleri vardır. Ek olarak tiyatro palyaço, video, fotoğraf çekim hizmeti verilir. Modern sünnet organizasyonlarında ise düğün etkinliğin yapılacağı yere göre mekân hazırlanmalıdır.

Sandalye ve masa düzenlenmesi aileyle sünnet çocuğunun isteği doğrultusunda süslenmelidir. Ayrıca profesyonel dansçılarla tiyatro oyuncularının gösterilerinin olmasıdır. Sünnet düğününde Karagöz, Hacivat olmasıyla çocukların en sevdiği palyaçonun gelmesidir. Beykoz organizasyon ekibimiz ile sizlere istediğiniz düğün organizasyon faaliyetlerinde sizlere en iyi, en kaliteli hizmeti vermektedir.

Bahçelievler Sünnet Organizasyonun Hizmet Maliyeti


Bahçelievler ‘de sünnet düğünü genelde ailelerin istediği organizasyon türüne göre yapılır. Çocuklarının isteği doğrultusunda neşelendirecek, eğlendirecek daha etkili organizasyon yapmak isterler. Bahçelievler sünnet organizasyonu, ailelerin standart sünnet düğünü yapmak istediklerinde, düğünün içerisinde bulunan, sahnenin dizayn edilmesi, Kuran-i Kerim okunuşu, diğer dini faaliyetler, ilahi, semazenlerin olması

Ayrıca mekân süslemesi, masa sandalye süslemesi, kına yakılması gibi etkinliklerin olması dahilinde maliyeti belirlenerek belirli fiyat alınır. Modern sünnet düğünü, daha eğlenceli ve sünnet çocuğu ile arkadaşlarına hitap eden skeçlerin, tiyatroların, video çekimlerin yapılmasıdır. Palyaçonun olması gibi etkinliklerin maliyetine göre fiyat teklifi verilir. Organizasyon ekibimiz olarak sizlere sünnet düğün organizasyonunda istediğiniz türde sünnet düğününde gereken yardımda bulunur.İRTİBAT TELEFONLARIMIZ


0535 227 91 25 ve 0536 647 32 47
0536 917 27 49 (WhatsApp)