Eyüp Organizasyon Firması

Eyüp Organizasyon Firması olarak, uzun yıllar sektörde hizmet sunmaktayız. Farklı alanlarda değişik konseptlerde organizasyonlar düzenleriz. Organizasyonda deneyimli firmaların seçilmesi son derece önem taşır. Bu firmalar detaylı yaklaşımları ile en şık ve unutulmaz organizasyon hizmetlerini sunarlar.

Firmamız, organizasyon öncesinde davetin yapılacağı yeri inceleyerek, hizmet almak isteyenlerin beklentilerini dikkatlice dinler. Beklentinin iyi analiz edilmesi, eldeki kaynaklarla yapılacak en muhteşem organizasyonların ortaya çıkmasını sağlar. Firmamız; masa, sandalye kiralama, nişan, düğün organizasyonları, sünnet, kına, doğum günü organizasyonlarında uzmandır. Açılış organizasyonlarında da firmamızdan destek alınabilir. Modern ya da geleneksel organizasyonlar için firmamız çok farklı seçeneklerde davetler hazırlar. Ev sahipleri kadar, gelen davetliler için de unutulmaz organizasyon hizmeti sunulur.

EyüpOrganizasyon Firması

Profesyonel Organizasyon Şirketi

Eyüp Organizasyon Firması, doğum günlerinde de farklı konseptlerde organizasyonlar hazırlar. Çocuklar, yetişkinler için farklı olup, geleneksel ya da klasik ve modern temalı davetler düzenler. Sürpriz doğum günleri, çocuklar için özel temalı animatörlü doğum günleri hazırlanır. Geleneksel doğum günlerinde akla ilk gelen, Karagöz ve Hacivat olacaktır. Bunların haricinde çeşitli meddah ve gölge oyunları da geleneksel çocuk doğum günlerinin ayrılmaz birer parçalarıdır. Çocuk oyunları, pinyata, yaş günü pastasının özel temalı hazırlanması ve davetlileri mutlu edecek süsleme ve dekorlar yer alır. Çocukların hayal kahramanlarının tasvir edildiği pasta ve masa süslemeleri de davetleri unutulmaz kılacaktır. Yetişkinler için de değişen yaş ve kişilik özelliklerine göre farklı konseptlerde doğum günleri düzenlenir. Nişan, sünnet düğünü ve düğünler için de farklı temalarda organizasyonlarımız bulunur.


EyüpOrganizasyon Firması

Unutulmaz Düğünler

Eyüp Organizasyon Firması, unutulmaz düğünler için farklı temaları kullanır. Tekne ya da yat düğünü ve salon düğünleri firmamızda çok farklı temalarda hazırlanır. Açık mekan düğünleri denildiği zaman akla ilk olarak, kır düğünleri gelir. Açık mekan organizasyonlarında ışık ve ses sitemlerinin profesyonel şekilde hazırlanması, deneyimli firmalardan alınması gereken hizmetlerdir. Firmamız, bu konuda deneyimli teknik firmalardan hizmet alır. Unutulmaz düğünler için gelin ve damadın geçeceği yolun düzenlenmesi, slayt gösterileri firmamızca eksiksiz şekilde düzenlenir. Masa ve sandalyeler en göz alıcı şekilde firmamızca süslenir.İRTİBAT TELEFONLARIMIZ


0535 227 91 25 ve 0536 647 32 47
0536 917 27 49 (WhatsApp)