Eyüp Sünnet Organizasyonu

Sünnet, İslam dinine göre erkek çocuklarına yönelik yapılan bir tür ameliyattır. İslam dinine göre, erkek çocuğun cinsel organına uygulanan küçük operasyonla dinimizin gerektirdiği bir şartı yerine getirmektedir. Genelde Türk geleneğinde ve diğer İslam ülkelerde erkek çocuklarına uygulanan dinimizin şartıdır.

Ülkemizin her bölgesinde yapılan sünnet, bir gelenek haline gelmiştir. Böylelikle oğlu olan herkes eğlence niteliğinde sünnet düğünü yapar. Her bölgede olduğu gibi İstanbul'un Eyüp ilçesinde de sünnet düğünü yaparlar. Eyüp sünnet organizasyonu olarak, sünnet düğünü yapan herkese gereken en iyi organizasyon hizmetini vermektedir. Çocuğunuza unutulmaz bir sünnet düğünü yapmak istiyorsanız, bir takım hazırlıklara girişmeniz gerekecektir.


EyüpSünnet Organizasyonu

Sünnet Düğün Organizasyonunda Neler Bulunur?

Sünnet düğünü, geleneklerimiz arasında en çok önem verdiğimiz düğünlerin başında geliyor. Birçok aile sünnet düğünlerinde her şeyin kusursuz olmasından yanadır. Bu nedenle sünnet düğünlerinde ve diğer özel günlerde uzman organizasyon şirketleri ile çalışmak önemli bir detaydır. Eyüp Sünnet organizasyonu düzenlenirken içerisinde belli yapılması gereken isler vardır.

Sünnet düğünü çocuklar için yapıldığından onların eğlenmesine dair en gösterişli organizasyonun yapılmasına özen gösterilir. Bunun için ilk olarak da organizasyona uygun bir sünnet tahtının olmasıdır. Bunun pesinden palyaço, animasyon ekipleri oyunlar, hediyeler etkinlikler, ikramlıklar ve daha fazlası İslami sünnet Organizasyonlarında ilk sıradadır.


EyüpSünnet Organizasyonu

Eyüp Sünnet Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Sünnet düğününü Eyüp ilçesinde de aileler farklı çeşitlerde yapmaktadır. İslam dinine göre belli yaşa gelmeden erkek çocuklarının sünnet edilmesi gerekir. Sünnet düğünü ailenin altından kalkamayacağı faaliyet olduğundan Eyüp sünnet organizasyonu olan firmamızla görüşme sağlarlar. Sünnet düğünü organizasyonunda ilk önce mekânın seçilmesi gerekmekte olup sonrasında sandalyelerin ve mekânın süslenmesi, sahne kurulumu gibi işlemler yapılmaktadır.

Masaların dizaynı belirlenir ve sünnet çocuğunun nerede oturacağı ayarlanır. Tüm işlemlerden sonra sünnet çocuğuna kıyafet seçilir. Tabi ailenin ve diğer üyelerinin sünnet düğününde şık olması gerekmektedir. Düğün için önceden tutunan çalgıcılar ayarlanır. Palyaçolar sünnet çocuğu için gösterisini yapar ve eğlenceli bir düğün gerçekleşir.
EyüpSünnet Organizasyonu

Sünnet Düğününde Sunulan Organizasyon Hizmetleri

Eyüp sünnet organizasyonu olarak sizlere istekleriniz doğrultusunda çocuklarınız için en iyi hizmeti vermekteyiz. Standart sünnet düğünü organizasyonunda sunduğumuz hizmetlerde ise; hoca tarafından sunulan Kur'an-ı Kerim okunuşu, sünnet tahtı, Yeniçeri askerinin getirilmesidir. Diğer organizasyonlarda masa sandalye süsleme, balon süslemeleri yapılır.

Takı merasimi gibi faaliyetler vardır. Ek olarak tiyatro ekibi, palyaço, skeç, video, fotoğraf çekimi hizmeti verilir. Modern sünnet organizasyonlarında ise düğün etkinliğin yapılacağı yere göre mekân hazırlanmalıdır. Sandalye ve masa düzenlenmesi, ailenin, sünnet çocuğunun isteği doğrultusunda süslenmelidir. Ayrıca profesyonel dansçılarla tiyatro oyuncularının gösterilerinin olmasıdır. Sünnet düğününde Karagöz ve Hacivat olmasının yanı sıra çocukların en çok sevdiği palyaçonun olması farklı bir görsel oluşturur. Ekibimiz olarak sizlere istenen en kaliteli hizmeti vermekteyiz.EyüpSünnet Organizasyonu


Eyüp Sünnet Organizasyonun Hizmet Maliyeti

Eyüp sünnet Organizasyonu, genelde ailelerin istediği organizasyon türüne göre yapılır. Çocuklarının isteği doğrultusunda neşelendirecek eğlendirecek daha etkili organizasyon yapmak isterler. Standart sünnet düğünü yapmak istediklerinde standart sünnet içerisinde bulunan, sahnenin dizayn edilmesi, kuran-i kerim okunuşu, palyaço, tiyatro, müzik, müzik gibi etkinliklerin olması. Ayrıca mekân süslemesi, masa sandalye süslemesi ve kına yakılması gibi etkinliklerin olması dâhilinde maliyeti belirlenerek belirli fiyat alınır.

Modern sünnet düğünü, daha eğlenceli ve sünnet çocuğuna ve arkadaşlarına hitap eden skeçlerin tiyatroların yapılmasıdır. Palyaçonun olması gibi etkinliklerin maliyetine göre fiyat teklifi verilir. Organizasyon ekibimiz olarak sizlere sünnet organizasyon yaptırmak istediğinizde sizlere gereken yardımda bulunur.İRTİBAT TELEFONLARIMIZ


0535 227 91 25 ve 0536 647 32 47
0536 917 27 49 (WhatsApp)