Sultangazi Açılış Organizasyonu

Yepyeni semtlerimizden Sultangazi açılış organizasyonu talepleri ile İstanbul'da önde gelen Avrupa yakası semtlerindendir. Birçok açılış yapan firma ve işletmeden talepler olmaktadır. Bu noktadan hareket ederek en seçkin hizmetlerin verilebilmesi için Açılış Organizasyonu Firmamız kurulmuştur

Açılışlar aynı zamanda bir tanıtım amacı da taşıyan organizasyonlardır. Bu organizasyonun sorunsuz, şık ve güzel olması, açılan yer için en iyi reklam olacaktır. Bu nedenle profesyonel kişilerce yapılması en doğrusudur. Her türlü hizmetin pürüzsüz bir mükemmellikte verilmesi gerekmektedir.

Tecrübeli firma elemanları ile hiçbir sorun çıkmaksızın açılış etkinlikleriniz gerçekleştirilir. Her türlü detay düşünülüp planlanacaktır. Mağaza açılışları için her türlü süsleme gerçekleştirilir. İkramlar planlanır. Bayi açılışları için müzik sistemi kurulur. Gerekirse DJ hizmeti kiralanır. Hostesler ile tanıtımlar yapılır.SultangaziAçılış Organizasyonu

Sultangazi Açılış Organizasyonu Firması

Şehrin Avrupa yakasında Sultangazi açılış organizasyonu firması olarak birbirinden farklı açılışları istek üzerine yapabilmekteyiz. Bunlar seçenekler arasındadır:

  1. Balonlarla dikkat çekici bir süsleme
  2. İzinli ses sitemi ya da DJ yayını
  3. İşyeri içi süsleme ve yiyecek sektöründe tadım olanağı
  4. Pamuk şekerci, bozacı, şıracı ve benzeri geleneksel giysili sokak satıcıları
  5. Palyaçolar, ilan dağıtıcılar, özel giysili tanınmış karakterler
  6. Hostesler
  7. Logo basılı balon dağıtımı
  8. Magnet benzeri, küçük kalıcı şirket adı, teli olan hediyeler
  9. Özel istenilen Showlar, gösteriler

Böyle hizmetlerin olduğu bir organizasyonun duyurusu da iyi bir şekilde olması gereklidir. Böylece katılım çok olur ve başarılı bir açılış gerçekleştirilecektir.


SultangaziAçılış Organizasyonu

Sultangazi En İyi Açılış Organizasyonu Firması

Yukarıda anlatılan aktivitelerin gerçekleştirilmesi açılış sonrası size iyi bir müşteri portföyü olarak geri dönecektir. Başarının bir diğer yöntemi de açılışa has yapılacak kampanyalardır. Mutlaka böyle bir kampanya ile açılışı yapmanın getirisi size çok olacaktır. İyi bir organizasyon firması size bu kampanyanın hazırlanması ve gerçekleştirilmesinde faydalı olacaktır.

Açılışın yapılacağına dair broşür ve reklamların dağıtımı sağlıklı bir şekilde yaptırılır. İyi yapılmayan bir dağıtım ile broşürlerin çok büyük kısmı çöpe atılmaktadır. Bunun önüne geçilecek şekilde dağıtımı yapacak elemanlar bulunur. Bir hafta öncesinden açılışın çevrede duyurusu yapılmış olmalıdır.

Açılışın yapılacağı yeri gösterecek bayrak ve balonlar kolay adresin bulunmasını sağlayacaktır. Başarının yolu kaliteli ve iyi planlanmış bir açılıştan geçer. Başarı en çok sizin rakipleriniz tarafından üzüntü ile karşılanacaktır.

Anlatılan bu detaylı ve özel bilgi gerektiren işi yapmak özel eğitim, uzun sürede edinilmiş deneyim ve iyi bir bakış açısı gerektirmektedir. Bu özellikleri kendimizde ve ekibimizi oluşturan arkadaşlarımızda görmekteyiz.Sultangazi en iyi açılış organizasyonu şirket oluşumlarından biri olarak hizmet vermekteyiz.İRTİBAT TELEFONLARIMIZ


0535 227 91 25 ve 0536 647 32 47
0536 917 27 49 (WhatsApp)