Sultangazi Hayır Lokması

Sultangazi hayır lokması firması kişiye ve isteğe göre farklı şekillerde tercih edilebilir. Adak, düğün, sünnet, mevlit gibi birçok durumda tercih edilebilir.

Lokma tatlısının tarihi oldukça eskiye dayanır. Osmanlı zamanında sarayın üst düzey kişileri tarafından tüketilen şerbetli bir tatlı örneğidir. Hafif ve yapımı kolay olması tercih edilmesinin en önemli özelliği olmuştur. Eskiden sadece evlerinde bayanlar yaparken günümüzde bir çok firmanın bu işi yaptığını görmekteyiz. En temel amacı ölümden sonra cenazeden sonra hayır için ve bir belayı uzaklaştırmak korunmak niyetiyle; lokmacı tarafından dökülen dilediğiniz yerde sıcak olarak tüketilen tatlıdır. Sultangazi hayır lokması bu işi yapan firmaların başında gelmektedir. Hayır lokması bir işin sonucunda hayır bekleniyorsa bu amaca yönelik dökülen lokma çeşididir. Bu beklentiler çoğu kişide farklılık gösterebilir. Ama genel olarak kategorileri şu şekilde olmaktadır;

  • İş yeri açılışlarında
  • Ölüm sonrası mevlitlerde
  • Kandil ve Cuma gibi mübarek günlerde
  • Düğünlerde nişanda sünnet düğünlerinde, adaklarda
  • Hastanelerde hasta olan kişi bir an önce iyileşsin diye lokma döktürülür


SultangaziHayır Lokması

Sultangazi Hayır Lokması Firması

Lokma tatlısı genellikle cami çıkışlarında veya belirlenen merkezlerde firmaların araçları gelerek firma görevlilerinin yardımı ile hazırlıklar yapılır ve profesyonel kişiler tarafından dağıtımı yapılır. Anlaşılan miktar tamamlandıktan sonra yapılan bu işleme son verilir ve araç toparlanmaya başlar. Siz hiçbir işleme karışmadan yorulmadan firma görevlileri bu işlemleri yapmanızda size yardımcı olur böylece en baştan sonuna kadar işlerle ilgilenerek size yardımcı olur.

Sultangazi hayır lokması firması kişiye ve isteğe göre farklı şekillerde tercih edilebilir. Adak, düğün, sünnet, mevlit gibi birçok durumda tercih edilebilir. Tarihi ne kadar eskiye dayansa da günümüzde sıklıkla bir çok alanda tercih edildiğini görmekteyiz. Böylece tam olarak talebinize uygun bir şekilde hizmet almanız noktasında yeni nesil çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.


SultangaziHayır Lokması

Sultangazi Hayır Lokması Firması

Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyin başında gelmektedir. En taze malzemeleri kullanıyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli memnuniyet tek gayemiz. Örf ve adetlerimiz doğrultusunda kaliteli malzemeler ve kaliteli ekiplerimiz ile sizlerin hayırlarını en doğru adreslerle buluşturuyoruz. Lokmacı sektöründe güler yüzümüz hijyenikliğimiz kalite lezzet ve fiyat konusunda rakiplerimize açık ara fark atıyoruz.

Bilindiği üzere lokma tatlısı tecrübe olmadan yapıldığı takdirde hamuru ziyan olabilir. Bu yüzden hamuru yapacak kişinin daha önceden hamuru hazırlaması ve pişirmesi gerekmektedir. bu konuda defalarca tecrübe edinmiş olmalıdır. Sultangazi hayır lokması firması olarak her şeyi göz önünde bulundurarak kurumsallaşmış bir firmayız. Tüm organizasyonlarda desteğimiz hızlıca büyüyor. Tecrübe ve uygun fiyatımızla tercihiniz olmayı canı gönülden dileriz.
İRTİBAT TELEFONLARIMIZ


0535 227 91 25 ve 0536 647 32 47
0536 917 27 49 (WhatsApp)